Išsaugotos paieškos (0)
Atsijungti

NEKILNOJAMOJO TURTO AGENTŪROS

Rask CAPITAL biurą savo mieste

Visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose) veikia daug šiuolaikiškų biurų. Veiklą vykdo ir CAPITAL biurai Ispanijoje ir Latvijoje. CAPITAL brokerių tikslas – suteikti aukščiausios kokybės paslaugas: padėti parduoti, pirkti, išnuomoti jūsų nekilnojamąjį turtą, sukurti pridėtinę vertę jums....>>

Visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose) veikia daug šiuolaikiškų biurų. Veiklą vykdo ir CAPITAL biurai Ispanijoje ir Latvijoje. CAPITAL brokerių tikslas – suteikti aukščiausios kokybės paslaugas: padėti parduoti, pirkti, išnuomoti jūsų nekilnojamąjį turtą, sukurti pridėtinę vertę jums.

Spustelėję ant vieno iš Lietuvoje esančių biurų nuorodos matysite biuro vadovą, biure dirbančių brokerių komandą, o kairėje pusėje matysite, kokį nekilnojamąjį turtą parduoda ar nuomoja biuro brokeriai. Tai gali būti butai, namai, sklypai, komercinis nekilnojamasis turtas, prabangus nekilnojamasis turtas ir taip toliau. CAPITAL biuras – vieta, kur jūs galite užsukti ir pasikonsultuoti, susirasti jums priimtiną nekilnojamojo turto brokerį.

Surasti jums tinkantį brokerį galite ir Capital.lt portale – čia skelbiamas jų sąrašas. CAPITAL biuro (nekilnojamojo turto agentūros, įmonės) ar brokerio galite ieškoti pagal miestą, specializaciją (nauja statyba, namai, sklypai, senos statybos butai, prabangus turtas, butai, sodai, komerciniai objektai, sodybos). Taip pat – pagal brokerio pomėgius. Vėliau patys galėsite palikti atsiliepimą.

Juk retas nekilnojamojo turto savininkas turi patirties pardavinėjant butą, namą, patirties nustatydamas turto kainą, priemonių ir įrankių, kurie padėtų surasti jo turto galimus pirkėjus ar nuomininkus. Visa tai už jus padarys brokeris. Tai gali būti gyvenamasis nekilnojamasis turtas, prabangus, komercinis ir panašiai.

Spustelėję ant brokerio vardo ir pavardes galite peržiūrėti brokerio anketą, matyti, ar jis yra sertifikuotas, kokie jo pasiekimai, kokio turto pardavimui jis/ji tarpininkauja, taip pat matyti atsiliepimus, rekomendacijas, čia skelbiami ir brokerio kontaktai. Užklausos formoje jūs galite parašyti žinutę jus sudominusiam brokeriui – jums tereikia nurodyti būsto tipą, miestą, savo vardą, telefoną ir el. paštą. Galbūt norite sužinoti įkainius arba tiesiog pasikonsultuoti. Nesvarbu, ar esate fizinis asmuo, ar atstovaujate įmones, firmą (firmas).

Daugiausiai CAPITAL biurų (nekilnojamojo turto agentūros, įmonės) – sostinėje Vilniuje: čia rasite CAPITAL Team, CAPITAL Smart, CAPITAL Real Estate, CAPITAL Pro, CAPITAL Vilnius, CAPITAL Centras, CAPITAL Experts, CAPITAL Home, CAPITAL Friends ir CAPITAL Property Group.

Kaune dirba biurai CAPITAL Kaunas, CAPITAL TOP, CAPITAL Turtas, CAPITAL Residence, CAPITAL Group, CAPITAL Up.

CAPITAL biurai veikia ir kituose Lietuvos kampeliuose: CAPITAL Alytus, CAPITAL Druskininkai, CAPITAL Širvintos, CAPITAL Panevėžys, CAPITAL Klaipėda, CAPITAL Šiauliai, CAPITAL Palanga, CAPITAL Trakai, CAPITAL Ukmergė, CAPITAL Kėdainiai, CAPITAL Mažeikiai, CAPITAL Marijampolė ir CAPITAL Tauragė.

<<