Išsaugotos paieškos (0)
Atsijungti

NEKILNOJAMOJO TURTO AGENTŪROS

Rask CAPITAL biurą savo mieste

Capital – tai nekilnojamo turto profesionalai Lietuvoje. Mūsų įmonė siūlo platų spektrą paslaugų – ne tik konsultuojame ir tarpininkaujame NT nuomos/pirkimo sandoriuose, bet ir esame įsteigę dukterines įmones: Capital Matininkai, Capital Apdaila, Capital Vertinimas, Capital Credit. Šios firmos siūlo tokias paslaugas kaip kadastriniai matavimai, geodezija, projektavimas, NT objektų apdaila, būsto vertinimas ir pagalba gaunant paskolą būstui, jo remontui ar vartojimo kreditą. Tai leidžia visapusiškai pasirūpinti mūsų klientais, todėl džiaugiamės teigiamais atsiliepimais apie mūsų įmonės teikiamas paslaugas. Capital nekilnojamojo turto agentūra teikia profesionalią pagalbą, susijusią su butų nuoma, pardavimu ir kitais nekilnojamojo turto klausimais. Mūsų įmonės brokeriai siekia geriausiai patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius, todėl susisiekę dėl Jus dominančio NT objekto su Capital brokeriais galite būti užtikrinti, jog Jus aptarnaus greitai ir patogiai....>>

Capital – tai nekilnojamo turto profesionalai Lietuvoje. Mūsų įmonė siūlo platų spektrą paslaugų – ne tik konsultuojame ir tarpininkaujame NT nuomos/pirkimo sandoriuose, bet ir esame įsteigę dukterines įmones: Capital Matininkai, Capital Apdaila, Capital Vertinimas, Capital Credit. Šios firmos siūlo tokias paslaugas kaip kadastriniai matavimai, geodezija, projektavimas, NT objektų apdaila, būsto vertinimas ir pagalba gaunant paskolą būstui, jo remontui ar vartojimo kreditą. Tai leidžia visapusiškai pasirūpinti mūsų klientais, todėl džiaugiamės teigiamais atsiliepimais apie mūsų įmonės teikiamas paslaugas. Capital nekilnojamojo turto agentūra teikia profesionalią pagalbą, susijusią su butų nuoma, pardavimu ir kitais nekilnojamojo turto klausimais. Mūsų įmonės brokeriai siekia geriausiai patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius, todėl susisiekę dėl Jus dominančio NT objekto su Capital brokeriais galite būti užtikrinti, jog Jus aptarnaus greitai ir patogiai.

Capital nekilnojamojo turto agentūra turi itin platų biurų tinklą visoje Lietuvoje. Tauragė – ne išimtis. Juk tai vienas didesnių šalies miestų, kurio apskrityje gausiai parduodami, nuomojami butai, namai, biurų patalpos, sklypai ir t.t. Tauragė – tai puiki vieta gyventi, kurti savo verslą ar atostogauti. Jeigu norite tiesiogiai bendrauti su parduodamų/nuomojamų būstų (kurių vieta – Tauragė) brokeriais, Jums tereikia susisiekti su dominančiame skelbime nurodytu mūsų įmonės specialistu ir susitarti dėl susitikimo, kurio metu galėsite apžiūrėti būstą ar kitą NT objektą šiame mieste. Capital išauginusi daug itin kvalifikuotų brokerių su puikiais atsiliepimais – pasamdydami mūsų geriausius specialistus parduosite ar išnuomosite savo NT greičiau ir brangiau.

Capital.lt skelbimų kataloge rasite visą sąrašą aktyvių NT skelbimų kiekviename mieste. Jeigu Tauragė yra miestas, kuriame planuojate įsirengti būstą ar pradėti verslą, kviečiame apsilankyti mūsų biure šiame mieste arba susisiekti su čia dirbančiais Capital brokeriais. Suteiksime visą Jums aktualią informaciją apie dominantį NT objektą ir pasirūpinsime, kad nuomos ar pirkimo sandoris įvyktų greitai ir sklandžiai.

<<