Išsaugotos paieškos (0)
Atsijungti
Nt brokeris

Mantas Mikočiūnas

Kreipkitės - padėsiu

Ieškote asmeninio nekilnojamojo turto konsultanto? Kreipkitės, mielai jums padėsiu visais su nekilnojamuoju turtu susijusiais klausimais.

Apie mane

Esu Mantas Mikočiūnas, biuro "Capital Team"  vadovas, mano tikslas – kad visi mano vadovaujamos įmonės darbuotojai siektų aukščiausių tikslų. Nuoširdus bendravimas ir pagalba siekiant padėti visiems, kas praveria mūsų duris, per penkis metus padėjo įgyti platų nuolatinių klientų ratą.

Objektyvus požiūris į rinką, originalus ir inovatyvus sprendimų pateikimas, garbingas darbas su visais klientais neskirstant jų į klases –...

Rodyti daugiau
%THANKS%
%THANKS_MORE_TEXT%
%THANKS_BACK%
startclick

Mano specializacijos

Prabangus turtas, Namai, Butai

mapmarked

Miestai, kuriuose dirbu

Vilnius

Klientų atsiliepimai


Šį pavasarį kreipiausi į Mantą dėl buto pirkimo. Visas procesas buvo gan ilgas, nes ne taip ir lengva išsirinkti svajonių būstą pasirodo. Likau begalo patenkinta darbu ir jo pastangomis surasti svajonių namus. Tad noriu labai padėkoti Mantui. 

Gabija Zakarauskaitė

Although my native city, I'm not too familiar with business processes in Vilnius(since I live in Canada) and so having Mantas was very helpful. He was consistent in his work and supported me in retrieving...

Papildomos paslaugos jūsų patogumui

TURITE KLAUSIMŲ?

Siųskite juos man