Сохраненные запросы (0)
Atsijungti

Capital Druskininkai office Druskininkų m.

Vienu žingsniu priekyje!
Смотреть больше
Как нас найти?
Галерея
Социальные сети
Druskininkai – Spa centrų, sanatorijų, gydyklų sostinė. Tai tarptautinis ištisus metus veikiantis balneologinis, mineralinio vandens, purvo ir klimato terapijos kurortas. Vieta, kurioje ... >>
Druskininkai – Spa centrų, sanatorijų, gydyklų sostinė. Tai tarptautinis ištisus metus veikiantis balneologinis, mineralinio vandens, purvo ir klimato terapijos kurortas. Vieta, kurioje susilieja modernus bei efektyvus gydymas, turistinė infrastruktūra ir natūralus gamtos grožis.
2003 m. žurnalo "Newsweek" paskelbtame dešimties geriausių kurortų, į kuriuos verta nuvykti, sąraše Druskininkai paminėti kaip geriausias Europoje balneologijos kurortas.

Nekilnojamojo turto (NT) paslaugų biuro “CAPITAL Druskininkai” tikslas yra teikti klientams aukščiausio lygio NT tarpininkavimo paslaugas Druskininkų savivaldybėje ir gretimuose rajonuose.

Jei Jums reikia profesionalų pagalbos, konsultacijos ar tiesiog patarimo dėl Jūsų nekilnojamojo turto, maloniai prašome kreiptis.
Sutaupysime vertingo Jūsų laiko, padėsime sėkmingai įgyvendinti Jūsų asmeninius ir/ar verslo projektus perkant bei parduodant NT. <<