Сохраненные запросы (0)
Nt brokeris

Mantas Mikočiūnas

Обращайтесь - помогу

Ищете личного консультанта по недвижимости? Обращайтесь, мы будем рады помочь Вам в решении любых вопросов, связанных с недвижимостью.

Обо мне

Esu Mantas Mikočiūnas, biuro "Capital Team"  vadovas, mano tikslas – kad visi mano vadovaujamos įmonės darbuotojai siektų aukščiausių tikslų. Nuoširdus bendravimas ir pagalba siekiant padėti visiems, kas praveria mūsų duris, per penkis metus padėjo įgyti platų nuolatinių klientų ratą.

Objektyvus požiūris į rinką, originalus ir inovatyvus sprendimų pateikimas, garbingas darbas su visais klientais neskirstant jų į klases –...

Показать больше
%THANKS%
%THANKS_MORE_TEXT%
%THANKS_BACK%
startclick

Мои специализации

Prabangus turtas, Namai, Butai

mapmarked

Города, с которыми работаю

Vilnius

Klientų atsiliepimai


Šį pavasarį kreipiausi į Mantą dėl buto pirkimo. Visas procesas buvo gan ilgas, nes ne taip ir lengva išsirinkti svajonių būstą pasirodo. Likau begalo patenkinta darbu ir jo pastangomis surasti svajonių namus. Tad noriu labai padėkoti Mantui. 

Gabija Zakarauskaitė

Although my native city, I'm not too familiar with business processes in Vilnius(since I live in Canada) and so having Mantas was very helpful. He was consistent in his work and supported me in retrieving...

Дополнительные услуги для Вашего удобства

ЕСТЬ ВОПРОСЫ?

Отправьте их мне

Свяжитесь со мной сейчас