Сохраненные запросы (0)

Обращайтесь - помогу

Ищете личного консультанта по недвижимости? Обращайтесь, мы будем рады помочь Вам в решении любых вопросов, связанных с недвижимостью.

Обо мне

Nekilnojamo turto pardavimų srityje save atradau dar 2007 metais. Jau daugiau nei dešimtmetis, tai pakankamai ilgas laiko tarpas tam, kad suprasti, jog tai mano veikla.
Mano sėkmės paslaptis ta, kad aš mėgstu gilintis į netipines situacijas, sugebu jas išspręsti. Aišku, svarbi kompetencija, patirtis, žinios, įgimtas verslumas ir tinkamas aplinkinių ratas. Kadangi esu aktyvi ir mėgstu bendrauti su žmonėmis, šiame darbe galiu geriausiai...
Показать больше
startclick

Мои специализации

Nauja statyba, Komerciniai objektai, Senos statybos butai

mapmarked

Города, с которыми работаю

Vilnius

Мои достижения в компании CAPITAL

Klientų atsiliepimai


REKOMENDACIJOS

 

  •  Kreipiausi į D.Stanišauskę dėl patalpų pardavimo. Bendradarbiavimas vyko labai sklandžiai ir nuoširdžiai. Mano nuomone, tai šiais laikais yra svarbus dalykas. Esu tikrai patenkintas profesionaliu darbo stiliumi ir operatyvumu. Kitų savo objektų pardavimus taip pat patikėjau Dovilei.

Tadas Gutauskas

 

  • Dovilė, puikiai išmano bei supranta gyvenamojo nekilnojamojo turto specifiką bei principus, jais vadovaudamasi ji nuostabiai tvarkosi padėdama...

Дополнительные услуги для Вашего удобства

ЕСТЬ ВОПРОСЫ?

Отправьте их мне

Свяжитесь со мной сейчас