Сохраненные запросы (0)
Atsijungti

Capital Experts office Vilniaus m.

Vienu žingsniu priekyje!
Смотреть больше
Как нас найти?
Галерея
Социальные сети
Esame patyrusių brokerių komanda – aštuntus metus sėkmingai dirbame kartu. Sekame pokyčius NT rinkoje, giliname profesines žinias, nuolat tobulėjame, kad savo klientams galėtume pasiūlyti ... >>
Esame patyrusių brokerių komanda – aštuntus metus sėkmingai dirbame kartu. Sekame pokyčius NT rinkoje, giliname profesines žinias, nuolat tobulėjame, kad savo klientams galėtume pasiūlyti geriausius sprendimus.

Padedame parduoti, nupirkti ir išnuomoti nekilnojamąjį turtą, konsultuojame įvairiais NT klausimais. Dirbame su įvairiu turtu – butais, namais, žeme, investiciniais projektais. Teikdami paslaugas savo klientams, bendradarbiaujame su kitų sričių specialistais. Mums svarbu, kad mūsų klientai visada gautų profesionalią, teisingą ir išsamią informaciją.

Mūsų biuro brokerių tikslas – dirbti taip, kad Jūs, mūsų klientai, gautumėte geriausią rezultatą. Ypač džiaugiamės, kai vertindami tai, Jūs vėl kreipiatės tolimesniam bendradarbiavimui ir rekomenduojate mus savo draugams ar pažįstamiems kaip gerus savo srities specialistus. Mūsų brokeriai dirba Vilniaus, Trakų, Druskininkų, Širvintų, Rokiškio, Molėtų, Utenos, Ignalinos, Zarasų ir Šalčininkų rajonuose. Kreipkitės.

Su pagarba, nuoširdžiai Jums dirbanti ekspertų komanda. <<