Išsaugotos paieškos (0)
Atsijungti

Voveraitė

Kaina: 2,500 - 3,100 €
StatusasPlotas nuoPlotas ikiŠildymas
Aktyvus37.57 m2100.96 m2 Centrinis-kolektorinis
StatusasAktyvus
Plotas nuo37.57 m2
Plotas iki100.96 m2
ŠildymasCentrinis-kolektorinis
Aprašymas
NAMO APRAŠYMAS

Pamatai:
Gręžtiniai poliai.
Rūsys – požeminė automobilių stovėjimo aikštelė:
Sienos, kolonos perdangos – monolitinis gelžbetonis.
Pastato laikančiosios konstrukcijos:
Sienos: laiptinės, liftų šachtos, visų pastato aukštų laikančiosios sienos monolitinio gelžbetonio su kolonomis. Išorės lauko sienos blokelių mūras. Perdangos – monolitinio gelžbetonio.
Išorinės sienos:
Nelaikančiosios – blokelių mūras.
Vidinės sienos ir pertvaros:
Vidinės pertvaros dviejų tipų: silikatinių blokelių mūras ir karkasinė gipso kartono sistema.
Grindys:
Visame buto plote įrengiamos cementinės grindys su šilumos ir garso izoliacija. Apdailinis sluoksnis –trisluoksnė ąžuolo masyvo parketlentė.
Lubos:
Visos pastato perdangos- monolitinio gelžbetonio. Butų lubos tinkuojamos, glaistomos ir dažomos.
Stogas:
Pastato stogas plokščias (sutapdindas). Lietaus vandens nutekėjimo sistema vidinė. Stogas apšiltintas polistirolu ir akmens vata. Hidroizoliacija – ruloninė.
Fasadas:
Ventiliuojamas aliuminio konstrukcijos fasadas, dengtas akmens masės plokštėmis. Išorės sienos apšiltintos 18 cm akmens vata.
Balkonai:
Balkonų laikančios konstrukcijos monolitinės. Balkonai įrengti dažyto metalo su kaltiniais elementais atitvarais.
Langai:
Mediniai su 3 stiklų selektyviniu paketu.
Durys:
Įėjimo į pastatą sustiprintos metalinės durys su garso izoliacija.
Laiptinės ir koridoriai:
Bendro naudojimo patalpose įrengiama baigtinė pilna apdaila. Laiptinėse, tambūruose ir koridoriuose mūrinės ir gelžbetonio sienos tinkuojamos, įrengiama dekoratyvinio tinko apdaila. Koridorių, laiptinių grindys išklojamos atspariomis trinčiai itališkomis akmens masės plytelėmis. Lubos glaistomos ir dažomos.
Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė:
Požeminės aikštelės grindys – techninis betonas, lubos – betoninės, nedažytos. Parkavimo vietos žymėtos ir sunumeruotos. Įrengiama elektros instaliacija, sumontuojami šviestuvai, judesio davikliai.
Gerbūvis:
Viso projekto pabaigoje įrengiama klinkerio trinkelių danga, apželdinimas, kiemų apšvietimas ir kiti mažosios architektūros elementai, kurie įrengiami pagal gen. plano dangų ir apželdinimo projektą.

BUTO APRAŠYMAS

Sienos tarp butų ir pertvaros:
Daugiasluoksnės: mūras – vata – mūras (silikatinių blokelių mūras).

Lubos:
Lubos tinkuojamos, glaistomos ir dažomos.

Grindys:
Įrengiamos cementinės grindys su šilumos – garso izoliacija. Apdailinis sluoksnis –trisluoksnė ąžuolo masyvo parketlentė. Sanitariniai mazgai išklijuojami itališkomis keramikinėmis plytelėmis ir sudedami itališki santechnikos prietaisai.

Durys:
Įrengiamos įėjimo į butus durys – viengubos šarvuotos daugiasluoksnės su garso izoliaciniu užpildu, apdaila, dvejomis spynomis ir akute.

Langai:
Mediniai su 3 stiklų selektyviniu paketu.

Balkonai:
Dažyto metalo su kaltiniais elementais atitvarais.

Elektra:
Buto viduje montuojamas sieninis elektros paskirstymo skydelis. Su grupiniais automatiniais jungikliais ir nuotekio srovės rėlėmis. Išvedami laidai apšvietimui, į jungiklius ir rozetes. Sudedami JUNG firmos jungikliai ir rozetės. Sienose ir lubose laidai įtinkuojami. Sumontuojamas elektros skaitiklis. Transformatoriai halogeniniam apšvietimui nemontuojami.

TV, telefono ir kompiuteriniai tinklai:
Kiekvieno aukšto laiptinėje sumontuojama silpnų srovių paskirstomoji dėžutė, pagal projektą nuo šios dėžutės į butą atvesti kanalai su kabeliais ir buto koridoriaus sienoje prie įėjimo sumontuota įvadinė dėžutė TV, telefono ar kompiuterinio tinklo įrengimui su rozetėmis. Prie įėjimo durų į laiptinę įrengiamas iškvietimo ir pasikalbėjimo pultas. Bute įrengiamas pasikalbėjimo ragelis su durų atidarymo mygtuku.

Šildymas:
Šildymas tiekiamas iš miesto centralizuotų tinklų. Įrengiama dvivamzdė reguliuojama šildymo sistema su kolektoriniu paskirstymu. Ant paduodamo vamzdžio į butą numatyta individuali šilumos apskaita. Šildymo prietaisai – į grindis įleisti konvektoriai su išankstinio nustatymo termostatiniu ventiliu ir nuorinimu. San. mazguose numatytas grindų šildymas nuo vandens su termoreguliatoriumi.

Vandentiekis ir nuotekos:
Buitinė kanalizacija prijungta prie miesto magistralinių tinklų. Magistralės ir stovai iš plieninių cinkuotų vamzdžių. Karšto ir šalto vandens apskaita – laiptinių sienų nišose. Nuo stovų iki buto sanitarinių prietaisų įrengiami vamzdynai iš ,,PEX” vamzdžių ir pūsto polistirolo kevalų. Montuojami sanitariniai santechniniai prietaisai.
Buitinių nuotekų tinklai montuojami iš daugiasluoksnių PVC vamzdžių.

Vėdinimas:
Butai vėdinami AERECO vėdinimo sistema. Išvedžiojami vamzdžiai kondicionavimo sistemos pajungimui.

Projektinis Nr.Aukštas AukštaiKambariaiPlotas, m2KainaBūsena
Objekto brokeris
Papildomos paslaugos Jūsų patogumui