Išsaugotos paieškos (0)
Atsijungti
13
nuotraukų

Versmių Parkas

Kaina: 145,000 - 225,000 €
StatusasPlotas nuoPlotas ikiŠildymas
Aktyvus117.86 m2152.56 m2 Aeroterminis
StatusasAktyvus
Plotas nuo117.86 m2
Plotas iki152.56 m2
ŠildymasAeroterminis
Aprašymas
VERSMIŲ PARKAS – DAUGIAU NEI KVARTALAS.
www.versmiuparkas.lt
_________________

„Versmių parke“ galima įsigyti trijų tipų gyvenamuosius namus: mažesnius dvibučius, didesnius vienaaukščius ir didyjį namą, kuriam priklausys didžiausias versmių parko sklypas. Na, o ieškantys įspūdingos erdvės gali rinktis didžiulį namą, išsiskiriantį akį traukiančiomis detalėmis. Visi statiniai kvartale – karkasiniai, kurti remiantis Lietuvos ir užsienio praktika paremtomis technologijomis. Tokio pobūdžio gyvenamieji namai yra šilti, ekologiški, o svarbiausia – lengvai rekonstruojami.

Statant gyvenamuosius namus naudojamos tik ilgaamžės, nuolatinės priežiūros nereikalaujančios medžiagos – stogai dengti pilkomis, lygiomis čerpėmis bei kokybiška valcuota plienine danga, ryškesni akcentai sukurti naudojant geležies oksidu dengtą maumedį bei degintą medį. Tradiciniai, laiko patikrinti sprendimai dermėje su modernumu leido sukurti akį traukiančius, stilingus derinius.

Visa Versmių parko kvartalo architektūra – išskirtinė. Skandinaviškas, šiaurietiškas stilius čia susilieja su Lietuvos gamtovaizdžiu, sukurdamas estetišką idilę.
_________________
APIE PROJEKTĄ:
- Projektą sudaro 20 įvairaus ploto, modernios skandinaviškos architektūros namų, iš kurių: 4 vienbučiai ir 8 dvibučiai.
- Ypatingas dėmesys skiriamas namų architektūrai ir stiliui. Tai sukurs ypatingai jaukią ir estetišką bendrą gyvenvietės aplinką. Namai taip pat išsiskirs šiuolaikiškais inžineriniais sprendimais, patys pasigamins sau reikiamą energijos kiekį, taigi jų išlaikymas beveik nekainuos.
- Sklypai išlyginti, paruošti statyboms. Kiekvienam sklypui susandėliuotas augalinis gruntas ir durpės, apželdinimui;
- Numatoma statybų pabaiga – 2022 II ketvirtis;
_________________
NAMŲ PLOTAI:
- 125.09 – 152.28 kv.m
_________________
GYVENVIETĖS PRIVALUMAI:
Paskaičiavome, kad bendra Versmių parko privalumų pridėtinė vertė siekia 23 000 Eur!

-PRIVATUMAS
Visiškai uždara privati teritorija su automatiniais vartais. Pridėtinė vertė: 400 eur
-SAUGUMAS
Įrengtos vaizdo stebėjimo kameros. Pridėtinė vertė: 500 eur
-KELIAI
Tiek privažiavimas iki kvartalo, tiek vidiniai kvartalo keliai išasfaltuoti. Patogi vidinė žiedinė gatvė. Pridėtinė vertė: 4 700 eur
-MEDŽIAI
Kvartalo teritorijoje greta miško ir parko yra pasodinta 1 000 medžių. Versmių parkas yra kogero vienintelis tikras gyvenvietė – parkas. Pridėtinė vertė: 1 000 eur
-PRIVATUS PARKAS
Sklypų savininkai tampa dalininkais apie 100 arų ploto parko su visais jame esančiais objektais. Pridėtinė vertė: 5 000 eur
-ELEKTRA
Kiekvienam sklypui atvesta elektros valdymo spinta. Įvado galingumas 10 KW. Pridėtinė vertė: 800 eur
-VANDUO
Bendras viso kvartalo gręžinys. Pridėtinė vertė: 2 500 eur
-NUOTEKOS
Bendra, vietinė viso kvartalo kanalizacijos sistema. Pridėtinė vertė: 2 600 eur
-GATVIŲ APŠVIETIMAS
Kvartale įrengtas modernus LED gatvių ir atskiras LED parko apšvietimas. Pridėtinė vertė: 800 eur
-ŠVIESOLAIDIS
Kiekvienam sklypui atvestas šviesolaidis greitam internetui. Pridėtinė vertė: 500 eur
-ŽAIBOSAUGA
Kvartale įrengta aktyvi žaibosauga, todėl Jums nereikės savo name įsirengti atskiros apsaugos nuo žaibų. Pridėtinė vertė: 1 400 eur
-ŽEMĖS DARBAI
Sklypai išlyginti, paruošti statyboms. Kiekvienam sklypui susandėliuotas augalinis gruntas ir durpės apželdinimui, viskas paruošta vietoje. Pridėtinė vertė: 1 500 eur
-LIETAUS SURINKIMAS
Įrengta kvartalo lietaus surinkimo sistema, į kurią gali pajungti savo lietaus nuotekas didžioji dalis sklypų. Pridėtinė vertė: 1 200 eur
-DRENAŽAS
Kelkraštyje ir dalyje žemesnių sklypų papildomai apsaugai nuo drėgmės įrengtas drenažas. Pridėtinė vertė: 400 eur
_________________
“Įsivaizduokite, eilinę dieną Jūs ramiai atsikeliate, pasiimate kavos, einate takeliu palei tvenkinį, sėdate į hamaką ir ramiai geriate kavą, šalia čiurlena upelis, desertui nusiskinate vieną kitą uogą. O savaitgalį pasikviečiate draugų į pikniką: grožitės parko želdiniais, žaidžiate paplūdimio tinklinį, badmintoną. Sukaitę – šokate į tvenkinį, atsigaivinate. Praalkę – čia pat, vaismedžių sode, nusiskinate obuolį, kriaušę ar trešnę. Tvenkinyje nesunkiai galite pasigauti upėtakį ar eršketą – vietoje griliuje jį išsikepti. O vakare atpalaiduoti raumenis pirtyje ir pasimėgauti masažu sūkuriniame karštame lauko kubile” – sako projekto sumanytojas Daumantas Kriščiūnas.

Parko tvenkinyje įrengtas lieptas su laipteliais į vandenį ir smėlėtas krantas maudynėms.
Šalia tvenkinio suformuota MINI SPA zona su pirties namuku, masažiniu kubilu. Yra medinė terasa, lauko baldai.

Įveistas gausus vaismedžių sodas: galėsite vaišintis įvairių rūšių obuoliais, kriaušėmis, trešnėmis, slyvomis, medlieva, aronijomis, cidonijomis, lazdynų riešutais, taip pat įvairiais serbentais, avietėmis, gervuogėmis ir netgi šilauogėmis.

Teritorijoje auga ir yra pasodintos visos pagrindinės Lietuvoje sutinkamos medžių rūšys bei įvairūs dekoratyviniai medžiai ir augalai. Taigi parke galėsite savo vaikus mokinti pažinti Lietuvos gamtą.

Parke įrengta kokybiška paplūdimio tinklinio aikštelė, taip pat lauko treniruokliai: lygiagretės, skersinis, švediška sienelė, bokso kriaušė. Yra svarmenys (giros), TRX treniruoklis. Kam važiuoti į sporto salę, jei sporto inventorių turėsite prie namų.
Versmių parke ne tik patogu, malonu ir gera gyventi, čia visa infrastruktūra jau suformuota Jūsų sveikatingumui ir gerai savijautai.

Projektinis Nr.Aukštas AukštaiKambariaiPlotas, m2KainaBūsena
Objekto brokeris
Papildomos paslaugos Jūsų patogumui