Išsaugotos paieškos (0)
Atsijungti
5
nuotraukų

Trinapolio Namai

Kaina: 65,000 - 150,000 €
StatusasPlotas nuoPlotas ikiŠildymas
Aktyvus36.0 m291.0 m2 Centrinis-kolektorinis
StatusasAktyvus
Plotas nuo36.0 m2
Plotas iki91.0 m2
ŠildymasCentrinis-kolektorinis
Aprašymas
Didžioji dalis sostinės nekilnojamojo turto vystytojų pabrėžia atstumus ir žalią aplinką. Bepigu tai daryti, kai Vilnius yra žaliausia sostinė Europoje, o jei vertinant teritoriją be priemiesčių, tai centrinių gatvių šurmulys iš visur pasiekiamas per 10 minučių. Jaukus ir gražus XXIa miestas, su sava klutūra ir palikimu, kuria nuostabią pridėtinę vertę, kurios neketiname savintis.
Kiti linkę galinėtis skambiais vardais ar žodžiais, mes save pristatome atliktais darbais. Siūlome Jums kokybišką būstą ir adekvačią kainą, į kurią įeina tokios svarbios smulkmenos kaip apdaila ir medžiagos, galiausiai išskirtinės bendros erdvės ir pastato ilgaamžiškumas.
Tai 9 aukštų, su nedideliu antstatu, daugiabutis gyvenamasis namas adresu Trinapolio g. 3 Vilnius. Pastatas atitinka naujausius A energetinės klasės efektyvumo reikalavimus.
Po pastatu yra išsidėstęs erdvus požeminis parkingas. Jame suprojektuotos ne tik atviros automobilių parkavimo vietos, bet ir garažai, sandėliukai bei dviračių saugykla. Šalimais prie pastato papildomai yra antžeminė 69 parkavimo vietų automobilių aikštelė, skirta namo gyventojams ir atvykstantiems svečiams.
Pastate yra trys atskiros laiptinės. Jūs turite galimybę rinktis 1-4 kambarių butus, kurių plotai nuo 36 iki 91 kv.m. Kiekvienas butas turi didelius langus ir erdvų balkoną.
Pirmame aukšte yra išsidėsčiusios įvairaus ploto komercinės patalpos. Jos yra atskirtos nuo gyvenamųjų patalpų - patekimas į jas bus galimas tik iš lauko.
Pirmame aukšte iš kiemo pusės taip pat yra trys butai, kurie turės nuosavas terasas. Pastato vidiniame kieme – vaikų žaidimo aikštelė su poilsio suoliukais.
Ir taip, mes taip pat turime Verkių regioninį parką, kuris prasideda kieme, puikų susisiekimą į visas Vilniaus puses, prekybos centrus vos už kelių minučių ir infrastruktūrą pritaikytą aktyviam jūsų poilsiui - ir visa tai nemokamai!
Pirkite būstą, ne miestą!
Planuojama statybų pabaiga - 2019 m. 4 ketv.
#VilniusNemokamas #TrinapolioNamai
Objekto brokeris
Papildomos paslaugos Jūsų patogumui