Išsaugotos paieškos (0)
Atsijungti
9
nuotraukų

Saulės vilos

Kaina: 125,000 - 190,000 €
StatusasPlotas nuoPlotas ikiŠildymas
Aktyvus155.0 m2174.0 m2 Dujinis
StatusasAktyvus
Plotas nuo155.0 m2
Plotas iki174.0 m2
ŠildymasDujinis
Aprašymas
„Saulės vilos“ – tai naujas modernaus skandinaviško stiliaus erdvių individualių namų uždaras kvartalas, nuo Pilaitės mikrorajono – vos 2,6 km.
Patraukli vieta – rami, saugi vieta, uždara teritorija, šalia tvenkinys, atokiau nuo judrios gatvės. Uždaroje teritorijoje, atokiau nuo judrios gatvės įkurta gyvenvietė yra šalia tvenkinio.
Galėsite išsirinkti vieną iš 18 erdvių vienbučių ir dvibučių namų. Visuose namuose yra 5-6 kambarius, talpus garažas, du sanitariniai mazgai.
Saulesvilos.lt
Privalumai:
- Grynas oras, ramybė ir gamta. Gyvenvietė įsikūrusi šalia tvenkinio.
- Atokiau nuo pagrindinės gatvės ir patogus privažiavimas – nuo Pilaitės pr. vos 2,6 km, o nuo pagrindinio kelio vos pora šimtų metrų.
- Vientisas modernus skandinaviškas stilius.
- Sutvarkyta aplinka: išklotos trinkelės, įvestas gatvės apšvietimas, apželdinta veja, aptverta tvora, automatinis užtvaras.
- Draugiška kaimynystė. Gyvenvietę sudaro 18 namų, kuriuose įsikurs panašaus gyvenimo būdo, vertybių ir panašių galimybių turintys kaimynai, todėl gali susikurti draugiška ir vieninga bendruomenė.
- Kylanti nekilnojamo turto vertė. Gyvenvietė kuriasi sparčiai besivystančioje Vilniaus dalyje, aplinkui statoma daug individualių namų, kurių vertė kasmet kyla, nes į šitą pusę plečiasi miestas.
- Patraukli lokacija. Vilniaus priemiestis, iš kurio greitai ir lengvai pasieksite gamtos mylėtojų ir turistų lankomas vietas – Neries regioninį parką, su miškais ir pažintiniais takais bei istorija ir savo peizažais turtingą Kernavės miestelį.
- Saugumas. Gyvenvietės teritorija aptverta tvora, į ją patenkama per automatinį užtvarą.
Objekto brokeris
Papildomos paslaugos Jūsų patogumui