Išsaugotos paieškos (0)
Atsijungti

Ramunės

Kaina: 1,150 - 1,350 €
StatusasPlotas nuoPlotas ikiŠildymas
Aktyvus34.0 m274.0 m2 Dujinis
StatusasAktyvus
Plotas nuo34.0 m2
Plotas iki74.0 m2
ŠildymasDujinis
Aprašymas
Ramunės – tai mažaaukštės statybos kompleksas – pastatai tik 4 aukštų. Yra įrengiamas liftas – viskas Jūsų patogumui. Apgalvota kiekviena smulkmena - net laiptinės yra optimalaus dydžio, kad galėtumėte laikyti dviračius ar vaikų vežimėlius. Kiekviename bute yra balkonas, pirmo aukšto gyventojai galės mėgautis savo privačiais kiemeliais. Dalis ketvirtame aukšte esančių butų turi individualias terasas. Yra galimybė įsigyti sandėliuką ar požeminę parkavimo vietą.
Čia tvyro švarus oras, pievos ir ramybė. Klausykitės paukščių čiulbesio, leiskite popietes šalia tvenkinio – Ramunių sklypas yra kraštinis ir ribojasi su rajono žaliąja zona. Tvenkinio pakrantė taps puikia vieta pasisėdėjimams su draugais ar šeima. O kol vaikai žais vidiniame kieme ar bendrojoje mikrorajono zonoje, galėsite juos stebėti ir mėgautis gamtos ramybe.
Kokybė - ne privalumas, o būtinybė, todėl Ramunėse nėra kompromiso tarp kokybės ir kainos – projektas statomas iš aukščiausios kokybės medžiagų, nebandant taupyti kokybės sąskaita. Mūrinis ne tik namas, bet ir pertvaros butuose. Ramunėse Jums netrūks natūralios saulės šviesos – langai iki žemės. Langai plastikiniai su dvigubu 3-ijų stiklų paketu, iš kurių du stiklai selektyviniai. Butuose įrengtas ekonomiškas dujinis šildymas.
Objekto brokeris
Papildomos paslaugos Jūsų patogumui