Išsaugotos paieškos (0)
Atsijungti
12
nuotraukų
Gatvės vaizdas

Parduodamas namas Kuršių tak. , Palangoje, 460.00 kv.m ploto

Naujas
Karštas
Parduota
Išnuomota
Rezervuota
Kaina: 190,000 € (413.04 € / m2)
Įsiminti
Tai yra preliminarus skaičiavimas. Domina detalesnė informacija?
PlotasAukštai KambariaiŠildymas
460 m22Elektrinis
Plotas460 m2
Aukštas2
Kambariai
ŠildymasElektrinis
Adresas Kuršių tak., Palangos m. sav., Palangos m.
StatusasAktyvus
TipasNamas
Statybos metai2000
Statinio tipasKarkasinis
Įrengimo lygis
Kita
Pardavimas ar nuomaPardavimas
YpatumaiElektra, Elektra 380V, Geras privažiavimas
Aprašymas
PARDUODAMA SODYBA ANT BALTIJOS JŪROS KRANTO, ŠALIA LATVIJOS NIDOS. SENOVINES KURŠIŲ TRADICIJAS ATSPINDINTIS NAMAI PRIE PAT JŪROS KRANTO
Parduodama keturių pastatų sodyba, poilsio bazė "Tauras". Iki jūros tik 300 metrų. Už 100 metrų nuo parduodamos sodybos - unikalus Kauno marių dydžio Papės ežeras.
Poilsio bazė, įsikūrusi nuosavame 58 arų žemės sklype, bendras patalpų plotas yra 460 m2. Tai 24 seno tipo vieno kambario numeriai ir ūkinis pastatas su sanmazgu. Dabar sodyboje galima apgyvendinti apie 50 žmonių. Reikalingas remontas.
Yra paruoštas sodybos rekonstrukcijos projektas. Jis apima visų pastatų ir teritorijos pakeitimus. Po rekonstrukcijos bendras plotas išaugs iki 660 m2. Tai 17 dviejų kambarių numerių su atskirom virtuvėlėm, sanmazgais. Kambariai gali būti išdėstyti per 2 aukštus. Vienu metu galima bus apgyvendinti iki 60-70 žmonių. Rekonstrukcijos projekte taip pat numatyta 30 vietų konferencijų salė, sauna, baras, suprojektuota automobilių stovėjimo aikštelė.
Sodyba vos 19 km nutolusi nuo Lietuvos - Latvijos sienos. Kaimelis seniai garsėja savo laukiniais pliažais. Tai nepakartojamo grožio Baltijos pajūrio teritorija, kuri žavi savo smėlėta pakrante, ošiančiomis pušimis, ramybe. Šias vietas itin mėgsta poilsiautojai vertinantys tuščius paplūdimius ir kopas, ramybę ir privatumą.
Išskirtinė vieta ant jūros kranto! Bangų ošimas, žuvėdros, ošiantys šimtamečiai medžiai... ir ramybė, ramybė, ramybė! Beveik laukinė gamta! Tik 300 metrų atstumu nuo ošiančios Baltijos jūros kranto ir tik už 19 kilometro nuo Lietuvos-Latvijos pasienio įsikūrusi sodyba susideda iš 4 pastatų išsidėsčiusių 58 arų sklype.

BENDRA INFORMACIJA:
- Sklypo plotas: 0,58 ha;
- Privatus sklypas.

YPATUMAI:
- Sodyba prie pat jūros kranto;
- Trys gyvenamieji pastatai + vienas ūkinis pastatas;
- Privati išpuoselėta teritorija;
- 460 m2 bendras pastatų plotas.

VERSLAS:
- Šiuo metu neveikiantis verslas, sodyba, poilsio bazėje „Tauras“;
- Tai gali būti puiki vieta šeimos verslui. Jau eilę metų poilsio kambarių užimtumas sezono metu šiame rajone yra šimtaprocentinis;
- Vienu metu galima bus apgyvendinti virš 60 žmonių;
- Iki 50 vietų susirinkimų/pobūvių salė;
- Šiam turizmo verslui galimas paslaugų rato praplėtimas ir pramogų verslo vystymas - žvejybos, irklavimo, kroso, plaukimo jūrinėmis valtimis rungtys, įvairių įmonės seminarų rengimas, naujų idėjų ar prekių pristatymai, projektų svarstymai;
- Stambesnei įmonei tai galėtu būti įmonės darbuotojų skatinimo sistemos dalis, vieta, kur darbuotojai po įtempto darbo atgauna jėgas.

KOMUNIKACIJOS:
- Elektra;
- Vandentiekis: vietinis;
- Kanalizacija: vietinė kanalizacija;
- Karštas vanduo šildomas boileriu;
- Šildymas – židinys, elektra.

PRIVAŽIAVIMAS:
- Nuo Lietuvos-Latvijos sienos 10 km asfaltuotu keliu ir ~ 9 km žvyrkeliu;
- Iki jūros 300 m.
Tikras rojus ieškančiam kokybiško poilsio neurbanizuotoje aplinkoje. Tyla, ramybė, jūros ošimas. Prie namų nuolat ateina stirnos, gervės, kiškiai. Kopų pušynėlyje auga žemuogės, avietės, rudenį pilna grybų. Poilsiautojų aplinkui nedaug, todėl turėsite vos ne nuosavą pliažą.
Trumpa nuoroda : https://www.capital.lt/lt/realty-p231602
P.K. 192/0
Įsiminta: 26
Objekto brokeris
Papildomos paslaugos Jūsų patogumui
Susijusios paieškos