Išsaugotos paieškos (0)
Atsijungti
Dėl objekto kreiptis:
+37064503919
SKAMBINTI
18
nuotraukų
Gatvės vaizdas

Parduodama sodyba su 12 ha žemės sklypu Kelmės r.,Kuzokų km.

Naujas
Karštas
Parduota
Išnuomota
Rezervuota
Kaina: 165,000 € (417.72 € / m2)
Įsiminti
Tai yra preliminarus skaičiavimas. Domina detalesnė informacija?
PlotasAukštai KambariaiŠildymas
395 m225Elektrinis
Plotas395 m2
Aukštas2
Kambariai5
ŠildymasElektrinis
Adresas , Kelmės r. sav., Kuzokų k.
StatusasAktyvus
TipasNamas
Statybos metai1941
Statinio tipasKarkasinis
Įrengimo lygis
Visa apdaila
Pardavimas ar nuomaPardavimas
YpatumaiRenovuotas
Aprašymas
Parduodama sodyba su 12 ha žemės sklypu Kelmės raj., Kuzokų k., netoli Tytuvėnų regioninio parko, pritaikyta pramoginiams bei edukaciniams renginiams, joje butų galima plėtoti turizmo, edukacines, rekreacijos veiklas ar tiesiog pritaikyti asmeniniam gyvenimui..
Sodyba Jūrė vykdo veiklą jau 2 metus ir turi jau nuolatinių klientų. Yra galimybė užstatyti papildomą plotą bei keisti žemės paskirtį
Sodyboje tvyro ypatingą ramybės, saugumo ir harmonijos atmosfera. Įvažiavime pasitinka įspūdinga iškaba ir subrendusių beržų alėja. Aplink sodybą juosiantis miškas -tai puiki užuovėja. Didžiulės erdvės pojūtį suteikia išpuoselėta teritorija ( 12 ha plotas) esanti kalvotoje vietovėjė, kurioje atsiveria nuostabūs peizažai į tvenkinį, iki kurio vos kelios minutės lengvo pasivaikščiojimo. Sodybos širdyje 150 kv.m Salės pastatas, kuriame vyksta pagrindinis gyvenimas--vienu metu gali pramogauti nuo 20 iki 100 žmonių kompanijos. Antrame aukšte įrengti miegamieji kambariai, kuriuose vienu metu gali ilsėtis 37 lankytojai.Centrinėjė pievelėje bendrumo ir šiek tiek mistikos suteikia didelė laužavietė. Įžuvintas tvenkinys suteikia ne tik galimybę pasigrožėti besikeičiančių sezonų gamtos vaizdais, bet ir galimybę pasiirstyti valtele, išsimaudyti, ištraukti lyną, lydeka, ar ešerį, Teniso, futbolo ir krepšinio megėjams paruoštos aikštelės, o kas mėgsta pasilepinti šaltą žiemos vakarą karštame vandenyje - malkomis kūrenamas kubilas. Kitoje tvenkinio pusėje dalinai įrengtas Pirties pastatas. Visą teritoriją puošia liaudies meistrų įvairūs medžio dirbiniai. Ant kalvelės namelyje isikūrusi rąstinė viralinė, kurią galima panaudoti kaip gyvenamas patalpas, poilsiui (yra židinys) ar skalbyklėlę, daiktų susidėjimui ir pan. Netoliese- ūkinis pastatas, kiemo rūsys bei malkinė.

Trumpa nuoroda : https://www.capital.lt/lt/realty-p250993
P.K. 233/0
Įsiminta: 2
Objekto brokeris
Papildomos paslaugos Jūsų patogumui
Susijusios paieškos