Išsaugotos paieškos (0)
Paieškos rezultatai (199)
Vasarnamiai,
Rodyti žemėlapyje
Naujas
Karštas
Parduota
Išnuomota
Rezervuota
Vilniaus r. sav., Raisteniškių vs., Raisteniškių g.
107.0 m2, 1 Aukšt., 1940
97,000 € (907 € / m2)
Naujas
Karštas
Parduota
Išnuomota
Rezervuota
Jonavos r. sav., Liudvikiškių k.
3 Kamba., 100.0 m2, 1 Aukšt., 2002
77,000 € (770 € / m2)
Naujas
Karštas
Parduota
Išnuomota
Rezervuota
Kauno r. sav., Jadagonių k., Kaimynų g.
2 Kamba., 36.8 m2, 2 Aukšt., 2012
25,000 € (679 € / m2)
Naujas
Karštas
Parduota
Išnuomota
Rezervuota
Vilniaus r. sav., Terešiškių k., Galinės Sodų 11-oji g.
4 Kamba., 43.5 m2, 1 Aukšt., 1988
10,000 € (230 € / m2)
Naujas
Karštas
Parduota
Išnuomota
Rezervuota
Kauno r. sav., Šlienavos k., Gubojos g.
2 Kamba., 42.0 m2, 2 Aukšt., 1987
15,000 € (357 € / m2)
Naujas
Karštas
Parduota
Išnuomota
Rezervuota
Zarasų r. sav., Pakniškių k.
5 Kamba., 158.08 m2, 2 Aukšt., 2009
99,990 € (633 € / m2)
Naujas
Karštas
Parduota
Išnuomota
Rezervuota
Alytaus r. sav., Makniūnų k., Mokyklos g.
1 Kamba., 30.0 m2, 1 Aukšt., 2010
21,000 € (700 € / m2)
Naujas
Karštas
Parduota
Išnuomota
Rezervuota
Vilniaus m. sav., Vilniaus m., Balsiai, Pagubės Sodų 4-oji g.
3 Kamba., 92.91 m2, 1989
40,000 € (431 € / m2)
Naujas
Karštas
Parduota
Išnuomota
Rezervuota
Panevėžio r. sav., Bernatonių k., Stirnų al.
1 Kamba., 20.0 m2, 1 Aukšt., 1995
7,400 € (370 € / m2)
Naujas
Karštas
Parduota
Išnuomota
Rezervuota
Elektrėnų sav., Joteliūnų k.
1 Kamba., 52.81 m2, 1 Aukšt., 1917
16,000 € (303 € / m2)
Išsaugotos paieškos (0)
Išvalyti

Visi žinome: Lietuva pasižymi ypatingu gamtos grožiu visais metų laikais. Lygumų šalis nuklota miškais, ežerais, upėmis. Todėl nuo jau nuo seno lietuviai yra pamėgę sodybas, kur nuo miesto šurmulio gali atitrūkti savaitgaliais ar per atostogas. Sodybomis nusėta visa Lietuva, belieka išsirinkti regioną ir patikusį kampelį. Jei gyvenate Vilniuje, sodybos greičiausiai dairysitės Aukštaitijoje, kur daugybė ežerų. Čia įsikūrus ir susisiekti bus paprasta, ir gamta aplink ypatinga. Taigi vilniečius labiausiai domina sodybos Zarasų, Molėtų, Utenos ir kituose rajonuose. Tokių sodybų kaina – mažesnė nei parduodamų pajūryje. Pigiausios parduodamos sodybos – šiaurinėje Lietuvos dalyje. Tokią tendenciją lemia atstumas nuo didžiųjų miestų, taigi nepalanki sodybų geografinė padėtis. Daugelis nori, kad sodyba būtų prie vandens – ežero, upės, tvenkinio. Dar vienas kriterijus – kad ji būtų ne per toli nuo miesto (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos). Tradiciškai brangiausios sodybos – pajūryje, kurortuose, pavyzdžiui, Druskininkų, Birštono, Trakų rajonuose....>>

Visi žinome: Lietuva pasižymi ypatingu gamtos grožiu visais metų laikais. Lygumų šalis nuklota miškais, ežerais, upėmis. Todėl nuo jau nuo seno lietuviai yra pamėgę sodybas, kur nuo miesto šurmulio gali atitrūkti savaitgaliais ar per atostogas. Sodybomis nusėta visa Lietuva, belieka išsirinkti regioną ir patikusį kampelį. Jei gyvenate Vilniuje, sodybos greičiausiai dairysitės Aukštaitijoje, kur daugybė ežerų. Čia įsikūrus ir susisiekti bus paprasta, ir gamta aplink ypatinga. Taigi vilniečius labiausiai domina sodybos Zarasų, Molėtų, Utenos ir kituose rajonuose. Tokių sodybų kaina – mažesnė nei parduodamų pajūryje. Pigiausios parduodamos sodybos – šiaurinėje Lietuvos dalyje. Tokią tendenciją lemia atstumas nuo didžiųjų miestų, taigi nepalanki sodybų geografinė padėtis. Daugelis nori, kad sodyba būtų prie vandens – ežero, upės, tvenkinio. Dar vienas kriterijus – kad ji būtų ne per toli nuo miesto (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos). Tradiciškai brangiausios sodybos – pajūryje, kurortuose, pavyzdžiui, Druskininkų, Birštono, Trakų rajonuose.

Sodybas galite arba pirkti, arba nuomotis. Capital.lt skelbimuose rasite pačių įvairiausių. Tai gali būti kaimo turizmo sodyba ant ežero kranto su dideliu sklypu arba gražus, jaukus namelis prie upės. Galite rasti ir sodybų nacionaliniuose parkuose, sodybų su statiniais, kurie įtraukti į kultūros paveldą ir taip toliau. Skelbimuose rasite ir parduodamų ar nuomojamų nedidelių sodo namelių, į kuriuos paprastai vykstama savaitgaliais, o daugelyje sodybų galite gyventi nuolat.

Capital.lt nekilnojamojo turto skelbimuose (sodybų nuoma, pardavimas) galite surasti ir neseniai renovuotų, kaimo turizmui pritaikytų sodybų, taip pat jaukių autentiškų kampelių su išlikusiais senais rąstiniais pastatais, kur dar jaučiama prabėgusio laiko dvasia. Capital.lt skelbimuose rasite ir parduodamų ar nuomojamų dvarų pastatų, sodybų regioniniuose parkuose, vienkiemių. Taip pat išskirtinių, labai moderniai įrengtų kokybiškų sodybų prie pat ežero ar upės kranto, gražių ir jaukių sodybų su mediniais nameliais ir terasomis prie miško, sodybų laukinės gamtos apsuptyje.

Jei sodybą norite pirkti arba nuomotis, pasidairykite variantų Capital.lt nekilnojamojo turto paieškoje. Parduodamos ar nuomojamos sodybos skelbimą čia surasti paprasta: jų galite ieškoti pagal savivaldybę, pagal plotą, kainą ir kitus parametrus. Visus skelbimus galite peržiūrėti žemėlapyje, skelbimus išsaugoti, dėl nuomojamos ar parduodamos sodybos čia pat galite greitai parašyti žinutę brokeriui.

<<