Išsaugotos paieškos (0)
Atsijungti
Paieškos rezultatai (2)
Rodyti tik kitur nereklamuojamus objektus
Žemėlapis Rodyti žemėlapyje

Garažas – tai patalpa, pastatas ar pastatų grupė automobiliams, motociklams ar kitokioms transporto priemonėms laikyti. Čia transporto priemones galima techniškai aptarnauti, atlikti remontą. Lietuva dažnai pavadinama automobiliu šalimi. Kasmet didėja iš užsienio įvežamų transporto priemonių apimtys, čia klesti automobilių verslas. „Regitros“ duomenimis, 2017 m. sausio 1 d. įregistruotų ir turinčių galiojančią privalomąją techninę apžiūrą lengvųjų automobilių skaičius siekė 1 mln. 255 tūkst. Tai rodo, kad vidutiniškai lengvąjį automobilį turi kas antras Lietuvos gyventojas....>>

Garažas – tai patalpa, pastatas ar pastatų grupė automobiliams, motociklams ar kitokioms transporto priemonėms laikyti. Čia transporto priemones galima techniškai aptarnauti, atlikti remontą. Lietuva dažnai pavadinama automobiliu šalimi. Kasmet didėja iš užsienio įvežamų transporto priemonių apimtys, čia klesti automobilių verslas. „Regitros“ duomenimis, 2017 m. sausio 1 d. įregistruotų ir turinčių galiojančią privalomąją techninę apžiūrą lengvųjų automobilių skaičius siekė 1 mln. 255 tūkst. Tai rodo, kad vidutiniškai lengvąjį automobilį turi kas antras Lietuvos gyventojas.

Naujai pastatyti daugiabučiai namai dažniausiai turi moderniai įrengtas aikšteles ir požeminių garažų parkus. Garažus turi ir dauguma individualių namų, kotedžų. Tik prie nedaugelio senesnės statybos daugiabučių įrengti garažai. Čia dažniausiai automobilius gyventojai priversti palikti prie daugiabučio namo. O daugelis automobilių savininkų juk nori, kad automobilis butų tvarkingas, tarnautų ilgai, negestų. Karštis, lietus ir sniegas prie to tikrai neprisideda. Todėl naujų, prabangesnių ar tiesiog retų ir brangesnių automobilių savininkai dažnai ieško garažų. Čia galima ne tik saugiai palikti automobilį, tačiau ir jį taisyti. Jeigu yra daugiau vietos, garažą galima naudoti ir kaip sandėliuką.

Garažų būna pačių įvairiausių: išlankstomų, metalinių, medinių, mūrinių. Daugiaaukščiai garažai gali būti įrengti po žeme arba virš jos. Štai didžiuosiuose miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose) yra nemažai automobilių stovėjimui skirtų garažų už priimtiną kainą. Kai kuriose miesto dalyse, dar nuo sovietmečio, tebelikę ištįsę metalinių garažų parkai, prie daugiabučių – mūrinių garažų eilės. Garažai senamiestyje, aišku, retesni, bet ir čia galima surasti išskirtinių parduodamų garažų variantų.

Parduodami garažai gali būti šildomi, su elektra, dažnas turi patikrinimo duobę, kai kurie – ir nedidelius sandėlius, papildomas patalpas. Parduodami garažai gali būti aukštomis ir žemomis lubomis, pritaikyti ne tik lengviesiems, bet ir didesniems automobiliams, pavyzdžiui, vilkikams, sunkvežimiams ir taip toliau.

Surasti parduodamą garažą Capital.lt – visai nesunku. Paieškos formoje jų galite ieškoti įvedę savivaldybę, miestą, mikrorajoną, plotą, kainą. Parduodamų ar nuomojamų garažų skelbimų Capital.lt galite dairytis pagal gatvę, įrengimą, pastatymo metus, po to visus skelbimus išdėstyti žemėlapyje. Čia pat galite stebėti, kurie skelbimai yra naujausi, juos išsaugoti, rikiuosi skelbimus nuo pigiausio iki brangiausio pasiūlymo ir atvirkščiai. Rasti parduodamą garažą Capital.lt portale dar niekada nebuvo taip paprasta.

<<