Išsaugotos paieškos (0)
Paieškos rezultatai (123)
Kita, Panevėžys,
Rodyti žemėlapyje
Naujas
Karštas
Parduota
Išnuomota
Rezervuota
Panevėžio m. sav., Panevėžio m., Centras, G. Petkevičaitės-Bitės g.
2 Kamba., 51.2 m2, 1 Aukšt., 1980
21,000 € (410 € / m2)
Naujas
Karštas
Parduota
Išnuomota
Rezervuota
Panevėžio m. sav., Panevėžio m., Centras, Vilniaus g.
1 Kamba., 31.54 m2, 1/2 Aukšt.,
38,000 € (1,205 € / m2)
Naujas
Karštas
Parduota
Išnuomota
Rezervuota
Panevėžio m. sav., Panevėžio m., Molainiai, Varnėnų g.
6.0 a, Sodų
9,200 € (1,533 € / a)
Naujas
Karštas
Parduota
Išnuomota
Rezervuota
Panevėžio m. sav., Panevėžio m., Klaipėdos, Dariaus ir Girėno g.
2 Kamba., 50.24 m2, 3/5 Aukšt., 1990
43,000 € (856 € / m2)
Naujas
Karštas
Parduota
Išnuomota
Rezervuota
Panevėžio m. sav., Panevėžio m., Kniaudiškiai, Projektuotojų g.
1 Kamba., 36.0 m2, 4/5 Aukšt., 1985
150 € / mėn
Naujas
Karštas
Parduota
Išnuomota
Rezervuota
Panevėžio m. sav., Panevėžio m., Centras, Vilties g.
1 Kamba., 20.43 m2, 5/9 Aukšt., 1969
10,500 € (514 € / m2)
Naujas
Karštas
Parduota
Išnuomota
Rezervuota
Panevėžio m. sav., Panevėžio m., Rožės, Ramunių g.
9 Kamba., 364.0 m2, 2 Aukšt., 1989
87,360 € (240 € / m2)
Naujas
Karštas
Parduota
Išnuomota
Rezervuota
Panevėžio m. sav., Panevėžio m., Centras, A. Gudonio g.
6 Kamba., 120.42 m2, 2 Aukšt., 1974
79,900 € (664 € / m2)
Naujas
Karštas
Parduota
Išnuomota
Rezervuota
Panevėžio m. sav., Panevėžio m., Klaipėdos, Ateities g.
3 Kamba., 63.51 m2, 2/5 Aukšt., 1982
40,800 € (642 € / m2)
Naujas
Karštas
Parduota
Išnuomota
Rezervuota
Panevėžio m. sav., Panevėžio m., Tulpės, Tulpių g.
2 Kamba., 44.55 m2, 5/5 Aukšt., 1968
27,000 € (606 € / m2)
Išsaugotos paieškos (0)
Išvalyti

Panevėžys – miestas šiaurės Lietuvoje, Vidurio Lietuvos žemumoje, abipus Nevėžio, vienas didžiųjų Lietuvos miestų. Dešiniajame Nevėžio krante yra Panevėžio Senamiestis, kairiajame – Naujamiestis, dabartinis miesto centras. Čia galite ieškoti įvairiausio nekilnojamojo turto: tai – parduodami ir nuomojami namai, butai, sklypai, komercinės patalpos, kotedžai, sodybos, sodai, garažai. Šio nekilnojamojo turto galite dairytis Panevėžio mieste ir rajone. Jei ieškote gyvenamosios paskirties nekilnojamo turto Panevėžio mieste, jo galite dairytis šiuose mikrorajonuose: tai – Centras, Klaipėdos, Kniaudiškis, Molainiai, Pilėnai, Rožės, Skaistakalnis, Stetiškiai, Tulpės, Žemaičiai....>>

Panevėžys – miestas šiaurės Lietuvoje, Vidurio Lietuvos žemumoje, abipus Nevėžio, vienas didžiųjų Lietuvos miestų. Dešiniajame Nevėžio krante yra Panevėžio Senamiestis, kairiajame – Naujamiestis, dabartinis miesto centras. Čia galite ieškoti įvairiausio nekilnojamojo turto: tai – parduodami ir nuomojami namai, butai, sklypai, komercinės patalpos, kotedžai, sodybos, sodai, garažai. Šio nekilnojamojo turto galite dairytis Panevėžio mieste ir rajone. Jei ieškote gyvenamosios paskirties nekilnojamo turto Panevėžio mieste, jo galite dairytis šiuose mikrorajonuose: tai – Centras, Klaipėdos, Kniaudiškis, Molainiai, Pilėnai, Rožės, Skaistakalnis, Stetiškiai, Tulpės, Žemaičiai.

Panevėžio mieste, 2017 m. duomenimis, gyvena per daugiau nei 91 tūkst. žmonių, taigi nekilnojamo turto rinka čia nestovi vietoje. Be to, Panevėžys – ir didžiausias Aukštaitijos pramonės centras, tai turi įtakos ir visai regiono plėtrai. Nekilnojamas turtas Panevėžyje (miestas ir rajonas): galite rasti parduodamus ir nuomojamus butus senos arba naujos statybos daugiabučiuose, kur populiariausi – vieno, dviejų ir trijų kambarių butai. Galite rasti ir ekonominės, ir vidutinės, ir aukštos klasės nekilnojamojo turto (pardavimui ir nuomai) skelbimų.

Jei buto jums per maža, Panevėžyje galite dairytis parduodamo arba nuomojamo kotedžo. Jei norite dar daugiau erdvės ir privatumo, mieste ar rajone galite dairytis individualaus namo – toks nekilnojamas turtas Panevėžyje labai populiarus. Tai gali būti didelis, naujos statybos namas, čia pat, už miesto, su nemažu sklypu, prie vandens telkinio. Arba kuklesnis, tačiau pačiame mieste. Capital.lt rasite pačių įvairiausių parduodamų gyvenamųjų skelbimų. Jei perkant kils klausimų dėl nekilnojamojo turto kainos, galimas jo vertinimas, jį atliks ekspertai.

Panevėžio mieste ir rajone, jei užsiimate žemės ūkiu, komercine veikla, planuojate individualaus namo statybos, Capital.lt skelbimuose galite dairytis įvairios paskirties parduodamų (nuomojamų) sklypų.

Jei jus domina nekilnojamasis turtas Panevėžyje, Capital.lt skelbimuose jo ieškoti paprasta. Pirmiausia nurodykite, kokio turto tipo ieškote. Tai gali būti butai, namai, sklypai, kotedžai, sodybos, garažai. Ieškodami nekilnojamo turto – nuomojamo arba parduodamo – galite pasirinkti savivaldybę, miestą, jei reikia, nurodyti kambarių skaičių, plotą, kainos ribas, įvardyti mikrorajoną (tai gali būti Centras, Klaipėdos, Kniaudiškis, Molainiai, Pilėnai, Rožės, Skaistakalnis, Stetiškiai, Tulpės, Žemaičiai ir kiti). Capital.lt skelbimus apie Panevėžyje nuomojamą ir parduodamą nekilnojamąjį turtą galite patogiai peržiūrėti žemėlapyje, matyti, kurie skelbimai naujausi, juos išsaugoti, o radus tinkamą jums nekilnojamojo turto skelbimą yra galimybė išsyk parašyti brokeriui.

<<