Išsaugotos paieškos (0)
Atsijungti
Paieškos rezultatai (2)
Garažų nuoma
Rodyti tik kitur nereklamuojamus objektus
Rodyti žemėlapyje

Jei norite turėti pastogę savo automobiliui, garažo nebūtina pirkti – jį galima nuomotis. Garažas – tai patalpa, pastatas ar pastatų grupė automobiliams, motociklams ir kitokioms transporto priemonėms laikyti. Čia transporto priemones galima techniškai aptarnauti, atlikti remontą....>>

Jei norite turėti pastogę savo automobiliui, garažo nebūtina pirkti – jį galima nuomotis. Garažas – tai patalpa, pastatas ar pastatų grupė automobiliams, motociklams ir kitokioms transporto priemonėms laikyti. Čia transporto priemones galima techniškai aptarnauti, atlikti remontą.

Galbūt jūs nuomojatės būstą ir esate suplanavę konkrečioje vietoje gyventi tik tam tikrą laiką? Arba nuomojatės būstą laikinai, o šalia jo norite turėti garažą? Tokiu atveju garažą pirkti būtų ne pats protingiausias sprendimas. Juk kur kas patogiau būtų jį apibrėžtam laikotarpiui išsinuomoti. Garažų nuomą renkasi ir tie, kurie Lietuvoje gyvena laikinai, pavyzdžiui, užsienio bendrovių ar jų padalinių darbuotojai, diplomatinio korpuso atstovai, žmonės, įsigiję naujus automobilius arba turintys retesnius, prabangius automobilius.

Garažų nuoma Lietuvoje yra populiari, nes automobilių čia kasmet tik daugėja. Lietuva ne veltui kartais pavadinama automobiliu šalimi. Iš užsienio įvežamų transporto priemonių apimtys kasmet auga, šalyje klesti automobilių verslas. „Regitros“ duomenimis, 2017 m. sausio 1 d. įregistruotų ir turinčių galiojančią privalomąją techninę apžiūrą lengvųjų automobilių skaičius siekė 1 mln. 255 tūkst. Tai rodo, kad vidutiniškai lengvąjį automobilį turi kas antras Lietuvos gyventojas. Automobilių Lietuvoje – kur kas daugiau nei garažų, tad kai kuriais atvejais surasti nuomojamą garažą vietoje, kuri jums tinkama, gali prireikti ir daugiau laiko.

Visuotinai žinoma, kad nuo saulė, lietus ir sniegas automobiliams kenkia. Išeitis – garažų nuoma. Dažnam automobilis – reikšminga investicija, o vairuotojai nori, kad jų automobilis tarnautų ilgai, kuo mažiau gestų. Garažas automobilį apsaugo ne tik nuo vagių, bet ir nuo žalingo aplinkos poveikio. Daugelis šiuolaikinių garažų yra šildomi, turi elektrą, rūsį, sandėliukus, automobilio patikrinimo duobę ir kitų privalumų.

Garažų būna pačių įvairiausių: išlankstomų, metalinių, medinių, mūrinių. Garažai ar jų grupės gali būti įrengti po žeme arba virš jos. Didžiuosiuose miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose – yra nemažai automobilių stovėjimui nuomojamų garažų už priimtiną kainą. Antai kai kuriuose didžiųjų miestų mikrorajonuose dar nuo sovietmečio tebelikę ištisi metalinių garažų parkai, o prie daugiabučių – mūrinių garažų eilės. Senamiestyje nuomojami garažai yra retesnis reiškinys, tačiau gerai paieškojus ir tokiu atveju galima rasti skelbimų variantų.

Surasti nuomojamą garažą Capital.lt yra paprasta. Paieškos laukelyje pasirinkite savivaldybę, miestą, mikrorajoną, įrašykite, jei reikia, garažo plotą, nurodykite kainą ir pamatysite visus jūsų užklausą atitinkančius garažų nuomos skelbimus. Nuomojamų garažų skelbimus galite peržiūrėti žemėlapyje, skelbimus išrikiuoti nuo pigiausio iki brangiausio pasiūlymo ir atvirkščiai, taip pat matyti, kurie skelbimai naujausi, o radus tinkamą – parašyti brokeriui.

<<