Išsaugotos paieškos (0)
Atsijungti
Išsaugotos paieškos (0)

Jei bute jums darosi per ankšta, o nuomotis namo nenorite (galbūt jis jums atrodo per didelis), išeitis – nuomotis kotedžą. Kotedžu vadinamas individualus dviaukštis vienbutis gyvenamasis namas su žemės sklypu....>>

Jei bute jums darosi per ankšta, o nuomotis namo nenorite (galbūt jis jums atrodo per didelis), išeitis – nuomotis kotedžą. Kotedžu vadinamas individualus dviaukštis vienbutis gyvenamasis namas su žemės sklypu.

Kotedžas gali būti išeitis, jei ieškoti erdvaus būsto mieste ir norite turėti nuosavą kiemą. Jeigu jums svarbu grynas oras, ramybė nuo miesto centro triukšmo, galite pasidairyti nuomojamo kotedžo užmiestyje ar miesto pakrašty. Taip galėsite mėgautis ir kotedžo teikiamais privalumais, ir patogiai susisiekti su miesto centru. Jei svajojate apie mėgstamos kavos puodelį gamtos apsuptyje, nuosavoje terasoje ar kiemelyje, dairykitės kotedžo.

Nuomojami kotedžai dažniausiai būna šiuolaikiškai apstatyti, patogaus išplanavimo, puikiai atitinkantys šeimos poreikius. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje per pastaruosius kelis dešimtmečius yra pastatyta daugybė geros kokybės kotedžų. Taigi išsirinkti atitinkantį jūsų poreikius nebus sunku. Jei jums svarbi aplinka, dairykitės kotedžo nuomos užmiestyje arba atokesniame rajone. Jei svarbu vieta ir infrastruktūra, atsižvelkite į strategiškai patogią vietą. Jei auginate vaikus ir jums svarbu susisiekimas su darželiu ir mokykla, rasite priimtinų kotedžų nuomos variantų.

Sostinėje Vilniuj per pastaruosius dešimt metų iškilo daugybė šiuolaikiškų kotedžų. Kartais jų savininkai išsikelia į didesnius būstus arba ilgesniam laikui išvažiuoja, taigi savo būstus išnuomoja. Taigi surasti nuomojamų naujų ir moderniai įrengtų kotedžų didmiestyje – paprasta. Galite rasti kotedžų su geoterminiu šildymu, modernia rekuperacine sistema, šildomomis grindimis, išpuoselėtu kiemu Vilniuje arba visai šalia Vilniaus. Tokių naujos statybos kotedžų išlaikymo kaštai yra labai nedideli – už šildymo paslaugas mokėsite nedidelę kainą.

Kotedžai nuomojami visoje Lietuvoje. Galite dairytis puikių nuomojamų objektų kurortuose, pavyzdžiui, Palangoje, Nidoje, Druskininkuose, Trakuose ir kituose miestuose. Rasite ir pačius paprasčiausius, ir prabangius išskirtinius objektus: stilingai įrengtus, apstatytus puikiais baldais, aprūpintais moderniausiomis technologijomis ir, žinoma, su puikiu vaizdu pro langą. Kotedžų nuoma gali būti ir trumpalaikė, ir ilgalaikė.

Rasti nuomojamą kotedžą Capital.lt portale – paprasta. Jei norite išsinuomoti kotedžą, pasinaudokite skelbimų paieška. Čia kotedžų galite ieškoti pagal įvairius kriterijus: savivaldybę, miestą, mikrorajoną, kambarių skaičių, plotą, kainą. Jei domina konkreti vieta, detalioje paieškoje galite nurodyti gatvę, įrengimo būklę, kotedžo statybos metus, aukštų skaičių ir panašiai. Čia pat galite pamatyti naujausius nuomojamų kotedžų skelbimus, skelbimus išsaugoti, peržiūrėti juos žemėlapyje, susisiekti su objektą nuomojančiu brokeriu. Surasti jums tinkantį nuomojamą kotedžą Capital.lt skelbimuose nesunku.

<<