990 €
Nuomojamas namas Visorių Sodų 4-oji g. 5, Bajoruose, Vilniuje, 136.21 kv.m ploto, 2 aukštai
850 €
Nuomojamas namas Visorių Sodų 4-oji g. 5, Visoriuose, Vilniuje, 136.21 kv.m ploto, 2 aukštai
1 000 €
Nuomojamas namas Visorių g., Jeruzalėje, Vilniuje, 192.31 kv.m ploto, 3 aukštai
70 €
Nuomojami apartamentai Miciūnų g. Druskininkuose
Išnuomota
740 €
Nuomojamas namas Petro Baublio g. 33, Santariškėse, Vilniuje, 104.89 kv.m ploto, 2 aukštai
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 Psl.)

Nuomojami kotedžai

Patogių, erdvių bei išskirtinių kotedžų nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje bei kituose Lietuvos miestuose yra siūloma tik gerą vardą užsitarnavusios įmonės – CAPITAL.

Kotedžas – tai puiki vieta gyventi jaunam žmogui. Šiandien ypač patrauklūs ne tik butai aplink miesto centrą, bet ir kotedžai, esantys priemiesčiuose , kur savimi galintys pasirūpinti jauni ir perspektyvūs žmonės mėgaujasi patogiu ir laisvu gyvenimu. Kotedžai, įsikūrę kiek toliau nuo miesto centro, yra mėgstamas jaunų sutuoktinių pasirinkimas. Tai vieta, kurioje galima džiaugtis ramybe, tačiau atsiradus progai, nesunkiai pasiekti miestą ir jo naktinį gyvenimą.

Ne paslaptis, jog kotedžai nuomai skiriasi pagal daugybę kriterijų, tokių kaip: kotedžo vieta, būklė, statybos metai, susisiekimas su miestu ir panašiai, taigi pačiam išsirinkti gyvenamąjį būstą yra tikrai sunku. Kam vargti ir gaišti brangų laiką jo beieškant, jeigu visą darbą už jus gali padaryti kvalifikuotas ir profesionalus brokeris? 

Patikėkite kotedžų paiešką mums, kadangi mūsų galerijoje esantys nuomojami kotedžai, pasižymi puikia būkle, jaukiu įrengimu bei patogiu išplanavimu. Peržiūrėjote nuomojamų kotedžų galeriją ir jau išsirinkote labiausiai patinkantį kotedžą? Nieko nelaukite, susisiekite su jį nuomojančiu brokeriu ir keliaukite apžiūrėti. Galutinė kotedžo kaina bei kitos detalės yra aptariamos kartu su brokeriu. Ne tik papasakosime apie patį kotedžą, jo technines ypatybes, susisiekimo galimybes su kitais miesto rajonais, bet ir pasiūlysime geriausią, visus Jūsų poreikius atitinkantį kotedžo nuomos variantą!