12 700 €
Parduodamas namas Antakalio 42, Antakalnyje, Vilniuje, 16.53 kv.m ploto, 0 aukštai
Naujas
60 €
NUOMOJAMA 2 GARAŽAI VARPO G. KAUNE
Naujas
8 000 €
Parduodamas garažas Nartavos g. 3, Vytėnuose, Kaune, 19.00 kv.m ploto
17 500 €
Parduodamas 102,45 kv. m. garažas su rūsiu Medelyno g., Alytuje
4 000 €
Parduodamas mūrinis garažas Kaštonų g., Marijampolėje
Rezervuota
6 000 €
Parduodamas garažas B. Sruogos g. 7, Žaliakalnyje, Kaune, 16.17 kv.m ploto
Išnuomota
50 €
Nuomojamas namas Laisvės pr. 121, Pašilaičiuose, Vilniuje, 18.00 kv.m ploto, aukštai
Parduota
3 900 €
Parduodamas garažas Pramonės pr. 19, Dainavoje, Kaune, 17.42 kv.m ploto
94 000 €
Parduodamas garažų kompleksas Smėlio g., Alytuje
4 990 €
Parduodamas garažas Vilkpėdės g. 6A, Vilkpėdėje, Vilniuje, 17.50 kv.m ploto
2 800 €
Parduodamas garažas Pastotės g. , Biruliškių k., 19.89 kv.m ploto
Parduota
15 800 €
Parduodamas garažas Ulonų g. 3, Šiaurės miestelyje, Vilniuje, 30.75 kv.m ploto
3 500 €
Parduodamas garažas Kaštonų g. 24 H, Joniškis, Joniškyje
Rodoma nuo 1 iki 13 iš 13 (1 Psl.)

Garažai

Gyvenant dideliame mieste, ypatingai Lietuvos sostinėje Vilniuje, o taip pat Kaune ar Klaipėdoje, dažnai susiduriame su mašinos pastatymo problema. Grįžus namo situacija nesikeičia – kiemai pilni mašinų, o ilgas ieškojimas kur ją palikti nakčiai, tikrai vargina. 

Atsižvelgdami į klientų gerovę bei rūpindamiesi jų saugumu, Capital.lt siūlo puikų sprendimo būdą – garažus. Garažai pardavimui, tai puiki galimybė turėti nuolatinę vietą, kur palikti mašiną  yra saugu. Tačiau svarbiausia, parduodami garažai, leidžia atsipalaiduoti ir grįžus po sunkios darbo dienos, be jokių rūpesčių pasistatyti mašiną į užrakinamą patalpą.

Tie, kuriems tenka automobilius statyti daugiabučio kieme, susiduria ir su daugeliu kitų problemų – ilgainiui nuo kritulių neapsaugomi automobiliai rūdija, žiemą senesnes mašinas gali būti sunku užvesti. Tad akivaizdu, kad uždaras privatus garažas yra naudingas ne tik dėl transporto priemonės saugumo, bet ir apskritai automobilio tausojimo ir geresnės apsaugos nuo išorės veiksnių.

Garažai patrauklia kaina yra nuomojami pagrindiniuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje bei kitose Lietuvos vietovėse. Daugybė naujos statybos butų yra parduodami su vieta automobiliui, tačiau šiandien vis daugiau žmonių renkasi keliavimą miesto transportu ir nuosavu automobiliu paprasčiausiai nesinaudoja, todėl parduoda puikias garažų patalpas kitiems. Mes galime pasiūlyti platų garažų pasirinkimą visoje Lietuvoje.

CAPITAL agentūros brokeriai pasirūpins, jog įsigytumėte garažą Jums tinkamiausioje miesto dalyje, kuo arčiau namų. Išsirinkę patrauklų variantą nesivaržykite mums paskambinti – konkretaus skelbimo brokeris galės suteikti visą reikalingą informaciją apie patikusį garažo variantą