Išsaugotos paieškos (0)
Atsijungti

Capital Šiauliai biuras Šiaulių m.

CAPITAL - Vienu žingsniu priekyje!
Plačiau
Kaip mus rasti?
Galerija
Bendraukime
„Capital Šiauliai“ – naujas vardas Šiaulių miesto nekilnojamo turto rinkoje. Profesionali brokerių komanda padeda parduoti, nupirkti, išnuomoti ar išsinuomoti nekilnojamąjį turtą. ... >>
„Capital Šiauliai“ – naujas vardas Šiaulių miesto nekilnojamo turto rinkoje. Profesionali brokerių komanda padeda parduoti, nupirkti, išnuomoti ar išsinuomoti nekilnojamąjį turtą. Konsultuojame įvairiais nekilnojamojo turto klausimais. Padedame turto vertinimo ir paskolos gavimo klausimais dėl būsto kreditavimo.
Jūs esate pagrindinis mūsų dėmesys. Taupydami Jūsų laiką ir pinigus mūsų komanda visada yra pasiruošusi padėti surasti Jums reikiamą nekilnojamajį turtą, parduoti jį, pirkti ar nuomoti. Kartu su Jumis žengiame vieno tikslo link.
Savo klientams atstovaujame derybose kliento vardu, padedame ruošiant įvairius su nekilnojamojo turto įsigijimo ar pardavimu susijusius dokumentus. Siūlome savo klientams aukščiausios kokybės paslaugas, sąžiningą ir profesionalų bendradarbiavimą, išskirtinį dėmesį jų poreikiams.

Su pagarba,
Capital Šiauliai biuras
<<