Išsaugotos paieškos (0)
Atsijungti

Capital Panevėžys biuras Panevėžio m.

CAPITAL - Kokybė kiekviename žingsnyje!
Plačiau
Kaip mus rasti?
Galerija
Bendraukime
Biuras įsikūręs pačiame Panevėžio miesto centre, Ukmergės g. 7. Capital Panevėžyje pristato novatorišką požiūrį į bendradarbiavimą su klientais, kurio pagrindiniai akcentai yra- ... >>
Biuras įsikūręs pačiame Panevėžio miesto centre, Ukmergės g. 7. Capital Panevėžyje pristato novatorišką požiūrį į bendradarbiavimą su klientais, kurio pagrindiniai akcentai yra- patikimumas, greitis, nuolatinis tobulėjimas ir maksimalus finansinis rezultatas klientui. Auganti Capital Panevėžys profesionalių brokerių komanda, turinti įvairiapusiškos patirties nekilnojamojo turto srityje tarpininkauja parduodant ar perkant nekilnojamąjį turtą, konsultuoja nustatant nekilnojamojo turto vertę, padeda tartis su bankais dėl būsto kreditavimo, kliento vardu atstovauja derybose, padeda ruošti įvairius su nekilnojamojo turto įsigijimu ar pardavimu susijusius dokumentus.
Didžiausią dėmesį skiriame sprendimams, o ne problemoms. Nuoširdžiai dalinamės savo žiniomis ir atsakome už savo veiksmus. Pasirenkame paprastus sprendimus, neatsisakome kopijuoti geros verslo praktikos ir nekeičiame to, kas puikiai veikia. Didžiuojamės savo brokeriais dėl jų vertybių, kūrybiškų sprendimų, modernaus požiūrio į verslą, operatyvaus ir tikslaus darbų atlikimo, rūpestingo bendravimo su klientais. Esame tikri, kad mūsų gebėjimai ir patirtis bus naudingi Jums.
Kreipkitės, esame pasiruošę Jums padėti! Tel. 8 691 61000, el. paštas panevezys@capital.lt
Mūsų Facebook paskyra: https://www.facebook.com/nekilnojamas.capital.panevezys


<<