Išsaugotos paieškos (0)

Capital Andinvest biuras Vilniaus m.

CAPITAL - kokybė kiekviename žingsnyje !
Plačiau
Kaip mus rasti?
Galerija
Bendraukime
Andinvest – 10 metus nekilnojamojo turto (NT) rinkoje sėkmingai dirbanti ambicinga, profesionali, nuolat auganti ir tobulėjanti brokerių komanda.

Misija – būti sąžiningu, patikimu ... >>
Andinvest – 10 metus nekilnojamojo turto (NT) rinkoje sėkmingai dirbanti ambicinga, profesionali, nuolat auganti ir tobulėjanti brokerių komanda.

Misija – būti sąžiningu, patikimu ir labiausiai kliento poreikius atitinkančiu partneriu NT rinkoje. Kvalifikuotai konsultuoti, tarpininkauti NT pardavimo/pirkimo/nuomos srityje, teikti kokybiškas ir profesionalias paslaugas NT rinkoje.

Vizija – būti lyderiaujančia, pažangiausia ir geriausiai kliento poreikius tenkinančia NT rinkos dalyve.

Sėkmės garantas – sukaupta patirtis, NT rinkos subtilybių išmanymas, nekilnojamojo turto rinkos naujienų analizė, darnus komandinis darbas. Nuolatinis komandos tobulėjimas, mokymasis, naujų žinių ir technologijų įsisavinimas leidžia ne tik patenkinti , bet ir pranokti kliento lūkesčius.

Rezultatai – platus NT rinkos paslaugų spektras, bendradarbiavimas su patikimomis ir kokybiškai darbus atliekančiomis įmonėmis, orientavimasis tik į aukščiausius rezultatus padėjo mums pelnyti savo klientų ir partnerių pripažinimą. NT vystytojų ir klientų rekomendacijos įkvepia dar labiau stengtis ir išlikti viena pažangiausių, profesionaliausių ir patikimiausių komandų NT rinkoje.

Kviečiame – jeigu jums rūpi optimaliai naudingai ir operatyviai parduoti ar įsigyti nekilnojamąjį turtą , kreipkitės į mus – esame pasiruošę bendradarbiauti ir padėti jums. Kviečiame į nemokamą konsultaciją mūsų biure !

Skambinkite dabar, pakviesime jus nemokamai konsultacijai į savo biurą!

Tel. 8 66 22 11 77
El. paštas andinvest@capital.lt <<