Išsaugotos paieškos (0)
Atsijungti
7
nuotraukų

LIGHT HOUSE 3

Kaina: 0 - 0 €
StatusasPlotas nuoPlotas ikiŠildymas
Parduotas 0.0 m20.0 m2 Nėra duomenų
StatusasParduotas
Plotas nuo0.0 m2
Plotas iki0.0 m2
ŠildymasNėra duomenų
Aprašymas
Viena didžiausių nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros bendrovių Lietuvoje „MG Valda“ šiuo metu vysto trečiąjį, paskutinį, „LightHouse“ gyvenamųjų namų etapą, kuris bus baigtas jau 2017 m. pavasarį. Namai kuriami Šeškinės ir Fabijoniškių sankirtoje, Vilniuje, kuri džiugina išvystyta infrastruktūra ir patogiu susisiekimu.

„LightHouse III“ namai išsiskiria ne tik moderniais techniniais sprendimais, bet ir unikaliu pasiūlymu – poilsio erdvėmis ant stogo, kuriomis galės džiaugtis visi naujakuriai. Kiekviename bute įrengta protingų namų sistema, suteikianti galimybę stebėti ir analizuoti automatiškai nuskaitytus skaitiklių duomenis. Saugumą užtikrina uždara teritorija, stebima IP kamerų, įrengtos telefonspynės prie kiemo vartelių ir kiekvienos laiptinės.„LightHouse III“ privalumai:


POILSIO ERDVĖS ANT STOGO. „LightHouse III“ stogas išnaudotas sukurti papildomas erdves, kuriose galima ilsėtis, bendrauti ar tiesiog džiaugtis Vilniaus panorama. Erdvės suskirstytos į 3 zonas. Pirmoji pritaikyta kepti maistą griliumi, piknikauti. Antroji – žalioji zona – džiugina egzotiškų augalų įvairove. Trečioji skirta poilsiui, žaidimams, skaitymui.


PUIKIAI IŠVYSTYTA INFRASTRUKTŪRA IR PATOGI VIETA. Visai šalia įsikūrę vaikų darželiai, mokyklos, maitinimo įstaigos, sporto ir apsipirkimo vietos. Vilniaus senamiestis ir miesto centras – lengvai pasiekiamas tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu.

DRAUGIŠKA KAIMYNYSTĖ. „LightHouse“ namuose gyvena vieninga bendruomenė, kurią suburia panašūs pomėgiai ir noras puoselėti namų aplinką. Uždara gyvenvietės teritorija suteikia ramybę ir privatumą, tačiau kartu sukuria jaukią erdvę bendruomenės šventėms bei laisvalaikiui.


TRIJŲ BARJERŲ SAUGUMO PROGRAMA įdiegta tam, kad jaustumėtės saugūs net ir nebūdami namie. IP kameros leidžia stebėti namų teritoriją ir požeminę automobilių stovėjimo aikštelę iš bet kurio pasaulio kampelio prisijungus internetu, vaizdas įrašomas ir saugomas. Prie vartelių ir kiekvienos laiptinės sumontuotos telefonspynės.

KOKYBIŠKAS IR EKONOMIŠKAS BŪSTAS. Kokybiškos medžiagos, aukštų izoliacinių savybių dviejų kamerų stiklo paketo ir penkių kamerų rėmo langai, trisluoksnio mūro pertvaros tarp butų bei išmanūs šildymo reguliavimo bei sąnaudų stebėjimo sprendimai leidžia džiaugtis ekonomiškumu ir pigiu būsto išlaikymu tiek vasarą, tiek žiemą.

PASIRINKIMO LAISVĖ. „LightHouse III“ pasižymi dideliu skirtingų butų pasirinkimu – ieškantys būsto gali rinktis 1-4 kambarių butus iš 15 skirtingų išplanavimų, o nekantraujantys įsikurti turi galimybę rinktis būstą jau su pilna apdaila.
Objekto brokeris
Papildomos paslaugos Jūsų patogumui