Išsaugotos paieškos (0)
Atsijungti
5
nuotraukų

Kai nebijai svajoti...

Kaina: 35,500 - 62,000 €
StatusasPlotas nuoPlotas ikiŠildymas
Parduotas 35.0 m262.0 m2 Centrinis
StatusasParduotas
Plotas nuo35.0 m2
Plotas iki62.0 m2
ŠildymasCentrinis
Aprašymas
Namo Aprašymas

Pamatai:
Gręžtiniai poliai.

Pusrūsis – požeminė automobilių stovėjimo aikštelė:
Sienos, kolonos perdangos – monolitinis gelžbetonis.

Pastato laikančiosios konstrukcijos:
Sienos: laiptinės, liftų šachtos, visų pastato aukštų laikančiosios sienos monolitinio gelžbetonio su kolonomis. Išorės lauko sienos Fibo blokelių mūras. Perdangos – monolitinio gelžbetonio.

Išorinės sienos:
Nelaikančiosios – Fibo blokelių mūras.

Vidinės sienos ir pertvaros:
Vidinės pertvaros dviejų tipų: silikatinių blokelių mūras ir karkasinė gipso kartono sistema.

Grindys:
Visame buto plote įrengiamos cementinės grindys su šilumos ir garso izoliacija. Apdailinis sluoksnis neįrengiamas.

Lubos:
Visos pastato perdangos- monolitinio gelžbetonio. Butų lubos netinkuojamos, neglaistomos.

Stogas:
Pastato stogas plokščias (sutapdindas). Lietaus vandens nutekėjimo sistema vidinė. Stogas apšiltintas polistirolu ir akmens vata. Hidroizoliacija – ruloninė.

Fasadas:
Ventiliuojamas fasadas, dengtas plokštėmis. Išorės sienos apšiltintos 15 cm akmens vata.

Balkonai:
Balkonų laikančios konstrukcijos monolitinės. Balkonai įrengti su stikliniais atitvarais.

Langai:
Megrame plastikiniai langai, dviejų stiklų paketas.

Durys:
Įėjimo į pastatą sustiprintos metalinės durys su garso izoliacija.

Laiptinės ir koridoriai:
Bendro naudojimo patalpose įrengiama baigtinė pilda apdaila. Laiptinėse, tambūruose ir koridoriuose mūrinės ir gelžbetonio sienos tinkuojamos, įrengiama dekoratyvinio tinko apdaila. Koridorių, laiptinių grindys išklojamos atspariomis trinčiai akmens masės plytelėmis. Lubos glaistomos ir dažomos.

Atkreipiame dėmesį, kad, siekiant apsaugoti laiptinių apdailą bei įrangą, kodinės spynos, laiptinės šviestuvai ir judesio davikliai, porankiai, pašto dėžutės, buto numerio ženklas, durų apvadai, skambučio mygtukas ir kiti aksesuarai įrengiami bei galutinė laiptinės apdaila atliekama po butų vidaus apdailos įsirengimo, bet ne vėliau kaip iki pastato pridavimo valstybinei komisijai dienos.

Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė:
Požeminės aikštelės grindys ir lubos – betoninės, nedažytos. Parkavimo vietos žymėtos ir sunumeruotos. Įrengiama elektros instaliacija, sumontuojami šviestuvai, judesio davikliai. Sumontuojama įvažiavimo į aikštelę kontrolės ir vaizdo stebėjimo sistema.

Gerbūvis:
Viso projekto pabaigoje įrengiama vaikų žaidimo aikštelė, suoliukai. asfaltbetonio, trinkelių danga, apželdinimas, kiemų apšvietimas ir kiti mažosios architektūros elementai, kurie įrengiami pagal gen. plano dangų ir apželdinimo projektą. Kiemo teritorija aptverta ir stebima video kameromis.

Buto Aprašymas

Sienos tarp butų ir pertvaros:
Daugiasluoksnės: mūras – vata – mūras (silikatinių blokelių mūras).Vidinės buto pertvaros – gipso kartono plokštės.

Lubos:
Lubos netinkuojamos ir neglaistomos.

Grindys:
Įrengiamos cementinės grindys su šilumos – garso izoliacija. Hidroizoliacija sanitariniuose mazguose neįrengiama.

Durys:
Įrengiamos įėjimo į butus durys – viengubos šarvuotos daugiasluoksnės su garso izoliaciniu užpildu, apdaila, dvejomis spynomis ir akute.

Langai:
Megrame plastikiniai langai, dviejų stiklų paketas.

Balkonai:
Grūdinto stiklo atitvarai

Elektra:
Buto viduje montuojamas sieninis elektros paskirstymo skydelis. Su grupiniais automatiniais jungikliais ir nuotekio srovės rėlėmis. Išvedami laidai apšvietimui, į jungiklius ir rozetes. Sienose laidai įtinkuojami, lubose pritvirtinami atvirai. Elektros skaitiklis nemontuojamas. Transformatoriai halogeniniam apšvietimui nemontuojami. Jungikliai bei rozetės nemontuojami. Išvedamas laidas ir jungiklis balkono apšvietimui.

TV, telefono ir kompiuteriniai tinklai:
Kiekvieno aukšto laiptinėje sumontuojama silpnų srovių paskirstomoji dėžutė, pagal projektą nuo šios dėžutės į butą atvesti kanalai (be kabelio, kabelius įveda šių paslaugų tiekėjai) ir buto koridoriaus sienoje prie įėjimo sumontuota įvadinė dėžutė TV, telefono ar kompiuterinio tinklo įrengimui (rozetės nemontuojamos). TV, telefono ar kompiuterinio tinklo kabelius įveda šių paslaugų tiekėjai, sudarius individualią sutartį su buto savininku. Prie įėjimo durų į laiptinę įrengiamas iškvietimo ir pasikalbėjimo pultas. Bute įrengiamas pasikalbėjimo ragelis su durų atidarymo mygtuku.

Šildymas:
Šildymas tiekiamas iš miesto centralizuotų tinklų. Įrengiama dvivamzdė reguliuojama šildymo sistema su kolektoriniu paskirstymu. Ant paduodamo vamzdžio į butą numatyta individuali šilumos apskaita. Šildymo prietaisai – radiatoriai apatinio pajungimo su išankstinio nustatymo termostatiniu ventiliu ir nuorinimu. San. mazguose numatytas elektrinis grindų šildymas su termoreguliatoriumi (šildymo įrenginiai nemontuojami).

Vandentiekis ir nuotekos:
Buitinė kanalizacija prijungta prie miesto magistralinių tinklų. Magistralės ir stovai iš plieninių cinkuotų vamzdžių. Karšto ir šalto vandens apskaita – laiptinių sienų nišose. Nuo stovų iki buto sanitarinių prietaisų įrengiami vamzdynai iš ,,PEX” vamzdžių ir pūsto polistirolo kevalų. Sanitariniai santechniniai prietaisai nemontuojami.
Buitinių nuotekų tinklai montuojami iš PVC vamzdžių, kurie privedami prie projekte numatytų sanitarinių prietaisų vietų.

Vėdinimas:
Butai vėdinami individualiais ventiliaciniais kanalais, skirtais oro ištraukimui iš WC-vonių ir virtuvių patalpų. Gartraukis ir ortakiai iki sienoje esančio kanalo įsigyjami ir montuojami buto savininko. Oro ištraukimui iš WC ir vonios kambarių buitiniai ventiliatoriai neįrengiami, ventiliacinės grotelės nemontuojamos.
Objekto brokeris
Papildomos paslaugos Jūsų patogumui