Išsaugotos paieškos (0)
Atsijungti
32
nuotraukų

Gėlos Slėnis

Kaina: 47,671 - 277,140 €
StatusasPlotas nuoPlotas ikiŠildymas
Aktyvus38.67 m2182.79 m2 Dujinis
StatusasAktyvus
Plotas nuo38.67 m2
Plotas iki182.79 m2
ŠildymasDujinis
Aprašymas
Gėlos Slėnis – tai vieta, kurioje galėtų būti jūsų antrieji namai. Čia norėsite grįžti kaskart, kai pavargsite nuo beprotiško miesto tempo.

Gėlos Slėnyje įsigysite ne tik erdvų butą, loftą ar kotedžą, bet ir tai, ko taip trūksta mieste – poilsį gamtos apsuptyje.

www.gelosslenis.lt

Šiame projekte ne tik kruopščiai parinkta vieta prie pušyno ir dviejų ežerų, bet taip pat daug dėmesio skirta žaliosiom zonom visoje teritorijoje. Daugiabutis užima 3709,9 m2 plotą, todėl butą galėsite rinktis pagal pageidaujamą dydį – nuo 30 iki 180 m2. Butų kainos prasideda nuo 1200 EUR/kv.m. Visi butai, esantys I aukšte, turi nuosavus vidinius kiemelius su terasomis.
Norintys daugiau privatumo gali rinktis butą paskutiniame, IV aukšte, su nuosava 50 m2 terasa ant stogo. Butai parduodami su daline apdaila, todėl galutinis rezultatas priklausys nuo jūsų. Savo antruosius namus, skirtus poilsiui, galėsite įsirengti taip, kad į juos visada būtų gera sugrįžti. Daugiabučiui yra skirta individuali parkavimo aikštelė, todėl niekada neturėsite rūpesčių dėl automobilio parkavimo.

Suplanavome optimaliausią loftų dydį - kiekvienas iš jų užima - 110 m2, o bendrai - 660 m2. Loftai yra dalinai įrengti ir jų kaina prasideda nuo 1350 EUR/kv.m. Loftą įsirengsite pagal savo skonį ir galėsite mėgautis raminančiu komfortu gamtoje.Loftų gyventojai automobilius galės parkuotis tik jiems skirtoje aikštelėje, todėl niekada neturėsite rūpesčių, kur pastatyti savo transporto priemonę.

Erdvūs, dalinai įrengti kotedžai su mansarda II a. Kotedžo plotas yra 119 m2, o bendrai jie užima 1500 m2. Novatoriški kotedžų išplanavimo sprendimai leis jums įsirengti savo antruosius namus taip, kaip visada svajojote, kad jaustumėtės kaip namuose tik dar geriau.Kotedžo gyventojai galės pamiršti rūpesčius dėl parkavimo, nes jiems skirta individuali parkavimo aikštelė.

Gėlos Slėnio teritorija yra ne tik apsodinta įvairiais augalais, gėlėmis ir krūmynais, bet ir puikiai apšviesta visais metų laikais, kad visada jaustumėtės jaukiai ir saugiai. Teritorijoje esantys takai taip pat puikiai apšviesti, todėl pasivaikščioti galėsite bet kuriuo paros metu. Vaikams yra įrengta žaidimų aikštelė, kurioje niekada nenusibos žaisti.

Šiame unikaliame gamtos kampelyje galėsite ne tik ilsėtis, bet ir aktyviai leisti laisvalaikį – pasivaikščiojimas, bėgiojimas ar važinėjimasis dviračiais – kaskart galėsite rinktis vis naują laisvalaikio leidimo būdą. Vasaromis galėsite mėgautis vandens pramogomis prie vieno iš dviejų netoliese esančių ežerų. Gėlos slėnis taip pat yra puiki vieta dirbti iš namų. Ramybė ir pušų kvapas leis niekieno netrukdomam susikoncentruoti į pačius svarbiausius darbus.
Objekto brokeris
Papildomos paslaugos Jūsų patogumui