Išsaugotos paieškos (0)
Atsijungti

Kreipkitės - padėsiu

Ieškote asmeninio nekilnojamojo turto konsultanto? Kreipkitės, mielai jums padėsiu visais su nekilnojamuoju turtu susijusiais klausimais.

Apie mane

Nekilnojamo turto pardavimų srityje save atradau dar 2007 metais. Jau daugiau nei dešimtmetis, tai pakankamai ilgas laiko tarpas tam, kad suprasti, jog tai mano veikla.
Mano sėkmės paslaptis ta, kad aš mėgstu gilintis į netipines situacijas, sugebu jas išspręsti. Aišku, svarbi kompetencija, patirtis, žinios, įgimtas verslumas ir tinkamas aplinkinių ratas. Kadangi esu aktyvi ir mėgstu bendrauti su žmonėmis, šiame darbe galiu geriausiai...
Rodyti daugiau
startclick

Mano specializacijos

Nauja statyba, Komerciniai objektai, Senos statybos butai

mapmarked

Miestai, kuriuose dirbu

Vilnius

Mano pasiekimai capital įmonėje

Klientų atsiliepimai


REKOMENDACIJOS

 

  •  Kreipiausi į D.Stanišauskę dėl patalpų pardavimo. Bendradarbiavimas vyko labai sklandžiai ir nuoširdžiai. Mano nuomone, tai šiais laikais yra svarbus dalykas. Esu tikrai patenkintas profesionaliu darbo stiliumi ir operatyvumu. Kitų savo objektų pardavimus taip pat patikėjau Dovilei.

Tadas Gutauskas

 

  • Dovilė, puikiai išmano bei supranta gyvenamojo nekilnojamojo turto specifiką bei principus, jais vadovaudamasi ji nuostabiai tvarkosi padėdama...

Papildomos paslaugos jūsų patogumui

TURITE KLAUSIMŲ?

Siųskite juos man