Išsaugotos paieškos (0)

CAPITAL Leidiniai

Patikima, naudinga, įdomi ir nesudėtingai pateikta informacija iš pirmųjų šaltinių. Žurnalo misija: edukuoti, supažindinti su NT rinkos naujovėmis, nekilnojamojo turto bei su juo susijusių paslaugų pasiūla; skatinti NT verslo plėtrą.
Capital leidinys - Gruodis
Nekilnojamojo turto rinkos tendencijos 2018 metams - skaitykite ką prognozuoja NT ekspertai.
Capital leidinys - Rugsėjis
Ar Kaunas vejasi Vilnių? Biurų rinka Lietuvoje: Pasiūla ir tendencijos; Co-working, co-living - kai riba tarp namų ir darbo išnyksta. Šias temas ir dar daugiau rasite šiame naujame žurnalo numeryje.
Capital leidinys - Gegužė
Anksčiau galimybė turėti antruosius namus pajūryje ar kitame kurorte buvo tik gerokai didesnes nei vidutines pajamas gaunančiųjų privilegija, o šiandien tai „įkandama“ ir vidurinei klasei. NT ekspertai pastebi itin išaugusį tokių objektų poreikį.
Capital leidinys - Kovas
Nekilnojamojo turto rinka pasaulyje ir Lietuvoje išgyvena permainingus laikus: išmaniosios technologijos, beprotiškas augimo tempas diktuoja naujas žaidimo taisykles. Kur link – geresnio gyvenimo ar krizės – visa tai veda? 
Capital leidinys - Lapkritis
Į kokį turtą geriausia investuoti, kokie būstai paklausiausi didžiausiuose Lietuvos miestuose? Kokia NT rinkos situacija Latvijoje (Rygoje), Jungtinėje Karalystėje (Londone) ir Ispanijoje (Valensijoje)?