Saved searches (0)

Capital Brokers office Kauno m.

Vertiname kiekvieną klientą ir esame Jūsų asmeninis patarėjas ir partneris visais nekilnojamojo turto klausimais.
Find out more
How to find us
Gallery
Let's talk
CAPITAL BROKERS – nuo 2008 m. aktyviai ir sėkmingai dirbanti nekilnojamojo turto brokerių komanda, kuriai svarbiausia teikti kokybiškas ir profesionalias nekilnojamojo turto paslaugas, ... >>
CAPITAL BROKERS – nuo 2008 m. aktyviai ir sėkmingai dirbanti nekilnojamojo turto brokerių komanda, kuriai svarbiausia teikti kokybiškas ir profesionalias nekilnojamojo turto paslaugas, užtikrinti patikimą, skaidrų ir sąžiningą bendradarbiavimą bei išskirtinį dėmesį savo klientams.
Mes dirbame, kad galėtume patenkinti savo klientų norus ir poreikius, kad kiekvienas, besikreipiantis į mus, žinotų, jog bus įdėtos maksimalios pastangos optimaliam rezultatui pasiekti.
Specializuojamės tarpininkavimo srityje perkant, parduodant ar nuomojant nekilnojamąjį turtą.
Turime daugiau kaip 10-ies metų patirtį ir geriausius įrankius, leidžiančius savo klientams pasiūlyti kokybiškiausias paslaugas. Esame jauni, ambicingi, reiklūs sau, nuolat mokomės bei tobulėjame tam, kad būtume geriausi.
Jei turite nekilnojamojo turto ir dar neapsisprendėte, ką norite su juo veikti, kreipkitės į mus, mes pasiūlysime Jums geriausią sprendimą. Jei norite parduoti, pirkti, išnuomoti ar išsinuomoti, kreipkitės į mus, suteiksime Jums nemokamą profesionalią konsultaciją, pateiksime rinkos analizę, nustatysime teisingą Jūsų objekto kainą.
Mūsų komanda nuolat auga ir kviečia prisijungti patyrusius brokerius ir tuos, kuriems įdomus šis darbas ir kurie nori būti tarp sėkmingų, stiprių žmonių. Stipri komanda – kelias į Jūsų sėkmę!
#nekilnojamasturtas #realestate #ntkaune #NTbrokeris <<